Zabiegi kosmetyczne dla panny młodej – rok przed ślubem

Ślub to jeden z najszczęśliwszych dni w naszym życiu, dlatego chcemy aby nasz wygląd odzwierciedlał przeżywane przez nas pozytywne emocje. Wszelkie niedoskonałości nie umkną także bezlitosnemu aparatowi oraz kamerze, obecnym na ślubie i weselu. Aby czuć się komfortowo przez cały ten szczególny dzień, warto zadbać o swój wygląd z wyprzedzeniem. Po jakie zabiegi kosmetyczne, powinna sięgnąć panna młoda na rok przed ślubem? Odpowiadamy.

 

Spis treści:

  • Zabiegi laserowej depilacji
  • Lipoliza iniekcyjna
  • Karboksyterapia

We wpisie dowiesz się na czym polegają i jakie przynoszą efekty, niezbędne przed ślubem zabiegi laserowej depilacji, lipoliza iniekcyjna oraz karboksyterapia. 

 

Zabiegi laserowej depilacji

Idealnie gładkie ciało pozbawione zbędnego owłosienia, to zdecydowana konieczność w dniu ślubu. Zwłaszcza, jeżeli ślub odbywa się w sezonie letnim, a suknia panny młodej jest wycięta i odsłania sylwetkę. Depilację warto wykonać na obszarach takich jak: nogi, pachy, przedramiona, górna warga i okolice bikini. Jest to zabieg, który skutecznie i trwale likwiduje zbędne owłosienie. Zabiegi laserowej depilacji warto przeprowadzić w sezonie jesienno-zimowym, ponieważ skóry po zabiegu nie należy narażać na szkodliwe promieniowanie UV. Depilacja laserowa jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Wiązka lasera oddziałuje na melaninę zawartą we włoskach, co sprawia, że zabieg jest dużo bardziej skuteczny na ciemnych i grubych włosach. Laser powoduje całkowite zniszczenie cebulki, nie uszkadzając tkanek znajdujących się wokół niego. Moc oraz czas trwania impulsu lasera, jest dopasowany indywidualnie do typu karnacji i włosa pacjenta.

 

Lipoliza iniekcyjna

Każda panna młoda pragnie czuć się smukło i kobieco w swojej kreacji. Aby zapewnić sobie komfort i szczupłą sylwetkę, warto zdecydować się na zabieg lipolizy iniekcyjnej. Jej głównym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki. Zabieg pozwala trwale pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej, opornej na ćwiczenia oraz dietę. Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na wstrzyknięciu w miejsce nagromadzonej tkanki tłuszczowej, mieszanki powodującej jego rozpuszczenie. Rozpuszczony tłuszcz jest transportowany do wątroby, a następnie wydalany w procesie metabolizmu. Dzięki lipolizie pozbędziemy się fałdek pod pośladkami, zaokrąglonego brzuszka, wałeczków pod pachami i otłuszczenia na ramionach. Warto wykonać kilka zabiegów, aby efekty były jak najbardziej satysfakcjonujące. 

 

Karboksyterapia

Zabieg karboksyterapii ma wiele zastosowań. Pomaga zlikwidować nagromadzoną tkankę tłuszczową, rozstępy czy cellulit. Pomaga usunąć cienie pod oczami, spłycić zmarszczki i blizny. Rozwiązuje także problem łysienia i wypadania włosów u kobiet oraz u mężczyzn. Jego celem jest także zwiększenie elastyczności skóry, np. na brzuchu, pośladkach, udach czy ramionach. Zabieg polega na wstrzykiwaniu pod skórę za pomocą cienkiej igły, dwutlenku węgla. Skutkuje to nagłym rozszerzeniem się naczyń krwionośnych i pobudzeniem przepływu krwi wewnątrz organizmu. Odpowiedzią na to jest kontrolowana reakcja zapalna i pobudzenie tkanki do produkcji kolagenu i elastyny. Karboksyterapia świetnie sprawdzi się do usunięcia rozstępów i cellulitu.

Polecane wpisy