Ile kosztuje laserowe usunięcie wąsika?

Kobiecy wąsik jest problemem, który niestety dotyka wielu pań. Jednym z najbardziej nowoczesnych, a zarazem skutecznych sposobów na to, aby się go pozbyć, jest depilacja laserowa. To właśnie laser umożliwia trwałe usunięcie niechcianych włosków nad górną wargą. Ile kosztuje laserowe usunięcie wąsika? Co trzeba wiedzieć przed zabiegiem? Wyjaśniamy!

Spis treści:

  • Depilacja laserowa wąsika
  • Laserowe usunięcie wąsika cena
  • Jak wygląda zabieg laserowego usuwania wąsika?

Z wpisu dowiesz się, jaki jest koszt laserowego usunięcia wąsika, jak przebiega zabieg oraz co trzeba wiedzieć, zanim zdecydujemy się na laserowe usuwanie owłosienia.

Depilacja laserowa wąsika

Widoczny wąsik bez wątpienia nie dodaje urody. Często staje się przyczyną kompleksów i wpływa na niską pewność siebie. Kobiety decydują się na wyrywanie włosków pęsetą, co z pewnością jest żmudnym zadaniem lub korzystają z plastrów z woskiem. Druga metoda może powodować podrażnienia, a także sprawiać, że włoski będą wrastać!

Depilacja laserowa wąsika to skuteczny sposób, aby pozbyć się niechcianego owłosienia na stałe. Do usuwania wąsika wykorzystuje się innowacyjny laser LightSheer Duet. Depilacja za pomocą lasera wiąże się z minimalnym dyskomfortem. Najważniejsze jest to, że laser niszczy całkowicie mieszki włosowe, zapewnia efekt gładkiej skóry na lata, a nawet na zawsze! Nowoczesny laser diodowy Light Sheer usuwa przeważnie do 90% owłosienia!

Laserowe usunięcie wąsika cena

W naszej ofercie znajdziesz laserowe usunięcie wąsika w cenie 99 złotych! Liczba potrzebnych sesji jest ustalana indywidualnie po konsultacji ze specjalistą. Warto wiedzieć, że im ciemniejsze i grubsze włoski, tym lepsze i szybsze będą efekty.

Jak wygląda zabieg laserowego usuwania wąsika?

Zanim specjalista przystąpi do zabiegu, niezbędna jest konsultacja dermatologiczna. Ocenia się ogólny stan zdrowia, wyklucza ewentualne przeciwwskazania do depilacji laserowej. Następnie indywidualnie dobierane są parametry lasera LightSheer Duet. Głowica lasera diodowego jest przykładana do skóry. Depilacja laserowa polega na wysyłaniu przez urządzenie wiązki światła, która pochłania melaninę.

Polecane wpisy
depilacja-laserowa-co-ile-tygodniczy-depilacja-laserowa-szkodzi