Laserowy lifting bez skalpela Wrocław Fotona 4D

Zabieg laserowy fotona 4D to innowacyjna metoda polegająca na zastosowaniu lasera Nd-yag oraz Er-yag. Jego działanie jest wielozadaniowe -walczy z przebarwieniami, zmarszczkami, utratą młodzieńczego blasku, rumieniem i naczyniami oraz brakiem jędrności skóry. 

Zabieg Fotona 4D składa się z 4 etapów:

  • I etap – Endolifting: nieinwazyjna terapia laserem Er-yag, wykonywana wewnątrz jamy ustnej. Fale lasera powodują delikatne, kontrolowane podgrzanie, pobudzając kurczenie włókien kolagenowych, co pomaga je odbudować. Endolifting zwiększa napięcie i elastyczność policzków, wygładza bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust i linie marionetki.
  • II etap – FRAC3: jest to działanie od zewnątrz z wykorzystaniem lasera Nd-yag. Dzięki zastosowaniu tego typu lasera działamy na najgłębsze warstwy skóry. Powoduje to pobudzenie włókien kolagenowych do odbudowy, bez uszkadzania wierzchniej warstwy skóry.
  • III etap – PIANO: w tym etapie wykorzystany jest ultra-długi impuls lasera Nd:Yag do napięcia dużych powierzchni skóry. Lifting termiczny jest bardzo intensywny, a energia dociera aż do tkanki podskórnej. Dzięki temu skóra wygląda na głęboko odżywioną i napiętą.
  • IV etap – Superfacial ( peeling laserowy): zabieg laserowego peelingu skóry z wykorzystaniem wiązki lasera stymuluje skórę do regeneracji i odnowy. To głęboki peeling, który jest szczególne dedykowany dla osób ze skórą grubą, szorstką, z nierównomiernym kolorytem. Poprzez naświetlanie skóry wiązką lasera Er:YAG następuje odparowanie wody z naskórka. Efektem tego zabiegu jest złuszczanie naskórka po 2-3 dobach od zabiegu fotoodmładzania. Intensywność łuszczenia uzależniona jest od kondycji skóry i intensywności mocy lasera, która ustalana jest ze specjalistą w ProClinic przed zabiegiem.

Lifting bez skalpela Wrocław – klinika medycyny estetycznej we Wrocławiu zaprasza

Zabieg FOTONA 4D w ProClinic polecamy osobom w każdym wieku. Jest to mocny peeling powodujący maksymalne wygładzenie skóry, zmniejszenie rozszerzonych porów, drobnych blizn potrądzikowych, szorstkości i łojotoku skóry. Redukuje przebarwienia oraz usuwa pierwsze oznaki starzenia, czyli drobne zmarszczki.

Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask. Po 2-3 dobach po zabiegu fotoodmładzania 4D skóra zaczyna się łuszczyć i trwa to przez 3-4 dni. Przez okres po zabiegu skórę należy cały czas nawilżać, zabezpieczać przed działaniem słońca (filtry UV +50) oraz utrzymywać wysoką higienę osobistą.

Lifting skóry bez skalpela – jak wygląda zabieg?

Cała procedura zabiegowa trwa ok. 90 min. Już jeden zabieg przynosi fantastyczne efekty, lecz dla pogłębienia rezultatu w ProClinic zalecamy wykonanie serii około 3 zabiegów w odstępie 4-6 tygodni. Każdy z 4 etapów zabiegu można również wykonywać osobno, w zależności od potrzeb skóry.

Lifting skóry Fotona 4D Wrocław- wskazania

• zmarszczki, wiotkości skóry,

• rozszerzone pory,

• utrata jędrności , elastyczności,

• przebarwienia,

• rumień,

• brak blasku.

Lifting skóry bez skalpela – przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

• Leki światło uczulające (retinoidy, tetracykliny),

• Zioła światłouczulające, takie jak dziurawiec, nagietek, należy odstawić na 2-3 tygodnie przed zabiegiem,

• Suplementy żelaza,

• Aktywne choroby skóry (np. łuszczyca, liszaj),

• Czynna infekcja skóry (np. opryszczka, liszajec),

• Peelingi (na 4 tyg. przed zabiegiem),

• Depilacja woskiem lub pęsetą na 2 tyg. przed zabiegiem – w okolicy poddawanej zabiegowi,

• Bardzo sucha i bardzo wrażliwa skóra,

• Bielactwo,

• Skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),

• Stosowanie sterydów (doustnie lub w formie kremu),

• Stosowanie retinoidów doustnych w ciągu ostatnich 6 miesięcy,

• Spożycie lub okres 6 miesięcy od zakończenia przyjmowania Accutanu,

• Zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi,

• Padaczka,

• Choroba nowotworowa,

• Rozrusznik serca,

• Choroby hormonalne oraz endokrynologiczne takie jak np.: zespół policystycznego jajnika lub cukrzyca,

• Zakażenia wirusowe: HIV, WZW,

• Czynne choroby autoimmunologiczne (np. toczeń układowy, twardzina)

• Ciąża,

• Karmienie piersią,

• Spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem),

• opalenizna (1 msc).

Laser fotona 4D- skuteczna redukcja zmarszczek bez skalpela

Siedzibą naszej kliniki jest Wrocław i to właśnie tutaj zapraszamy na lifting bez skalpela. Można zdecydować się na lifting twarzy, np. oczu, szyi, podbródka, ramion lub całego ciała. Zaleca się wykonywać zabiegi w odstępie 4-6 tygodni. Zapraszamy na konsultację, a dobierzemy odpowiednią liczbę zabiegów. Nasze urządzenie posiada specjalne atesty, dlatego możemy wykonać zabiegi komfortowo i bezpiecznie.

Co istotne, Fotona oferuje najlepszą kombinację lasera Nd:YAG z Er:YAG dostępną na rynku. Tego rodzaju połączenie długości fal w jednym laserze zapewnia możliwość zastosowania dla różnorodnych problemów dermatologicznych z zakresu medycyny estetycznej. Laser działa na bezpiecznej głębokości, dlatego zabiegi nie są inwazyjne.

Jeśli interesuje Cię lifting bez skalpela twarzy, ciała, redukcja tkanki zapraszamy do naszej kliniki!

Możemy wykonać zabieg w obszarze okolic oczu, na całej twarzy, szyi, ramionach czy w wybranej części ciała. Jeśli interesuje Cię zmniejszenie zmarszczek, rozszerzonych porów, masz problem z brakiem jędrności czy elastyczności, przebarwieniami, rumieniem czy brakiem blasku, zapraszamy do ProClinic!

Technologia Fotona umożliwia przeprowadzanie zabiegów w trybie wielostopniowym

Wszystko to odbywa się w czasie trwania jednego zabiegu w naszej klinie medycyny estetycznej we Wrocławiu. Fotona jest niezwykle skuteczną alternatywą dla tradycyjnego zabiegu z użyciem skalpela, pacjent jednak nie jest narażony na ból i przejściowy okres rekonwalescencji, jaki jest powiązany z tradycyjnym zabiegiem operacyjnym, dodatkowo cena za taki zabieg jest o wiele niższa niż cena zabiegu chirurgicznego.

Foton wywołuje kurczenie się kolagenu, co ma na celu osiągnięcie trwałego ujędrnienia ciała (usunięcie efektu wiotkości skóry), okolic oczu, brwi, podbródka, redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej i nierówności bez konieczności użycia wypełniaczy. Tryb endoliftingu, jaki oferuje Foton umożliwia pracę od wewnątrz. Cały zabieg w naszej klinice medycyny estetycznej cechuje bezbolesność, szybki czas regeneracji, brak efektów ubocznych. Zabieg można wykonywać w naszym gabinecie medycyny estetycznej przez cały rok.

Aktywność Foton 4D jest  bezbolesna, zabieg przeprowadza się z użyciem specjalnej maszyny chłodzącej, która niweluje dyskomfort.
Pierwsze efekty zabiegu widoczne są zaledwie po kilku dniach. Jednak na końcowy efekt należy poczekać, aż proces regeneracji kolagenowych włókien ulegnie zakończeniu. Końcowy efekt to wygładzenie skóry, redukcja przebarwień i blizn, ujędrnienie skóry twarzy, lifting twarzy, redukcja tkanki tłuszczowej. Pacjent po zabiegu nie odczuwa żadnego dyskomfortu, proces zmian dzieje się samoistnie wewnątrz organizmu, a efekty zabiegu stają się widoczne z dnia na dzień.

Ilość zabiegów, jakie należy wykonać jest uzgadniana po konsultacji z kosmetologiem. Pracownik kliniki ocenia stan skóry pacjenta i na tej podstawie opracowuje plan zabiegów. Dodatkowo zaleca się zabieg przypominający raz w roku, który poprawia dotychczasowe efekty zabiegu i wpływa na wzmocnienie procesu regeneracji skóry.

Foton 4D do najlepszy wybór dla pacjentów, którzy chcą wyeliminować efekt wiotkości skóry na twarzy i w jej okolicy oraz oczekują efektu bezbolesnej redukcji zmarszczek, usunięcia przebarwień, trądziku, zbędnego owłosienia, rumienia, redukcji tkanki tłuszczowej. Ma zastosowanie również przy delikatnych zabiegach typu chirurgicznego np. usuwanie brodawczaków i innych zmian powierzchniowych.

Laser fotona – krok po kroku

Zabieg laserem fotona 4D to najlepsza alternatywa dla operacji plastycznych i chirurgicznych, które są nie tylko droższe, ale też wymagają rekonwalescencji i wiążą się z inwazyjnymi metodami. Laser fotona 4D opiera się na dokładnym i rzetelnym wywiadzie, podczas którego lekarz ustala szczegółowy przebieg zabiegu. Warto wówczas poinformować specjalistę o wszystkich problemach zdrowotnych oraz przyjmowanych lekach.

Zabieg fotona 4D trwa około 90 minut, podczas których pacjent zakłada specjalne ochronne okulary. Zabezpieczają one wzrok przed działaniem lasera. Następnie lekarz wykonuje 4 etapy, czyli Endolifting, FRAC3, PIANO oraz Superfacial. Cały proces rozpoczyna się od wnętrza jamy ustnej, a kończy na powierzchni skóry. Po skończonym zabiegu na skórę jest nakładane lecznicze serum, które dodatkowo zabezpiecza naskórek i przyśpiesza jego regenerację.

Metoda fotona 4D jest w pełni bezpieczna i nieinwazyjna. Lekarz nie ingeruje w skórę skalpelem, jak w przypadku operacji plastycznych. Dlatego zabieg laserem fotona 4D jest tak ceniony przez naszych pacjentów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Laser fotona 4D – największe korzyści

Laser fotona 4D to innowacja na rynku medycyny estetycznej. Jego technika opiera się na potężnej kombinacji laserów neodymowo-yagowego oraz erbowo-yagowego. W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów z naszej oferty, trwa on znacznie dłużej. Dlaczego? Z tego względu, że tak naprawdę składa się z 4 szczegółowych zabiegów. Stąd też jego cena jest wyższa, ale efekt jest widoczny już po pierwszej wizycie w gabinecie. To jedna z najbardziej kompleksowych usług odmładzających, która ma też inne cenne właściwości.

Jeśli więc chcesz pozbyć się zmarszczek, spowolnić procesy starzenia i ujędrnić skórę, laser fotona 4D jest dla Ciebie! Inne korzyści, które płyną z tego zabiegu to:

• uelastycznienie i zwiększenie sprężystości skóry,
• zmniejszenie widoczności porów,
• spłycenie „kurzych łapek”,
• reedukacja przebarwień,
• przywrócenie skórze prawidłowego PH,
• nawilżenie i regeneracja naskórka.

Promienie lasera wnikają w najgłębsze warstwy skóry, dzięki czemu regeneracja odbywa się kompleksowo, a nie tylko powierzchownie. To skuteczny lifting twarzy bez skalpela, który wpływa na skuteczne naciągnięcie obwisłej skóry. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z działaniem lasera fotona 4D!

Laser fotona 4D cena

Kompleksowe zabiegi laserem fotona 4D w ProClinic są dostępne w bardzo korzystnych cenach. Często też oferujemy atrakcyjne rabaty, nawet ponad 50%! Zachęcamy więc do zapoznania się z naszym cennikiem i do regularnego odwiedzania strony ProClinic.

Cennik

Fotona 3d twarz
od 1279 zł*
Fotona 4d twarz
od 1599 zł*
Fotona 4d twarz i szyja
od 1839 zł*
Fotona 4d twarz, szyja i dekolt
od 2319 zł*
Fotona 5d twarz
od 1839 zł*

*cena zależna od ilości zabiegów

Polecane zabiegi

Umów się na wizytę już dziś!