Mezoterapia mikroigłowa Wrocław – Dermapen Wrocław

Rewolucja w medycynie estetycznej. Zabieg, który pozwala szybko zregenerować skórę i poprawić jej wygląd!

DermaPEN  4 – zabieg mezoterapii mikroigłowej to metoda, która zrewolucjonizowała rynek estetyczny. Pozwala ona pozbyć się niechcianych defektów bez ryzyka skutków niepożądanych. Polega na automatycznym nakłuwaniu skóry za pomocą pulsujących igieł wraz z podaniem odpowiednio dobranych do schorzenia substancji czynnych, które wnikną głęboko w skórę.

W ten sposób można pozbyć się:

 • cellulitu,
 • średnich i płytkich zmarszczek,
 • blizn, znamion,
 • rozstępów,
 • rozszerzonych porów,
 • zwiotczałej, szarej skóry,
 • wypadania włosów.

Jak widać zatem, spektrum działania urządzenia jest bardzo szerokie.

Dermapen składa się z 12 cienkich mikroigieł. Głębokość nakłucia skóry jest regulowana w zależności od rodzaju zabiegu i może wynosić od 0,25 mm do 2,5 mm.

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen – co to jest?

Dermapen – mezoterapia mikroigłowa to niezwykle skuteczny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Mechanizm działania opiera się na stymulacji produkcji kolagenu, elastyny i fibroblastów oraz poprawie gęstości, napięcia i elastyczności skóry.

Poprzez system pulsujących igieł  w trybie automatycznego nakłuwania do naskórka i skóry właściwej są dostarczane  substancje aktywne. Podczas zabiegu powstają mikrourazy, dzięki którym pobudzone zostają procesy naprawcze. Zabieg świetnie sprawdza się na rozstępy, czy do redukcji blizn potrądzikowych na skórze, wzmacnia napięcie, redukuje przebarwienia, zmniejsza wpływ niedoboru kolagenu i elastyny, niweluje zmarszczki, a dodatkowo cena zabiegu jest niezwykle atrakcyjna.

Zabieg z wykorzystaniem Dermapen – mezoterapia mikroigłowa stymuluje skórę w trzech etapach. W fazie pierwszej mikrouszkodzenia wywołane nakłuciami powodują wzrost szybkości procesów związanych z odnową skóry, w tym głównie z produkcją kolagenu. W etapie drugim powstają proteoglikany, elastyna oraz pozostałe rodzaje kolagenu. Na etapie trzecim natomiast ma miejsce poprawa gęstości skóry oraz jej ujędrnienie – zmarszczki ulegają znaczącemu wygładzeniu.

Przebieg oraz czas zabiegu Dermapen – mezoterapia mikroigłowa

Przed rozpoczęciem nakłuwania na skórę zostaje nałożona maść znieczulająca, a następnie preparat zawierający substancje odżywcze, który dobiera się w zależności od rodzaju przeprowadzanego zabiegu.

Następnie skóra zostaje poddana działaniu głowicy z mikroigłami. Ich zadaniem jest wprowadzenie preparatu oraz zawartych w nim substancji czynnych w głąb skóry, a także stymulacja skóry do odnowy i regeneracji. Zabieg mezoterapia mikroigłowa jest bezbolesny i trwa krótko.

Czy po zabiegu występują skutki uboczne? W zasadzie jedynym, którego można się spodziewać, to lekkie pieczenie skóry bezpośrednio po nakłuwaniu. W następnych dniach nastąpi stopniowe złuszczanie się naskórka.

Dermapen Wrocław cena zabiegu w naszej klinice

W naszej klinice ProClinic koszt zabiegu dermapen – mezoterapia mikroigłowa wynosi już od 399 złotych. Dermapen mikroigłowa mezoterapia  jest niezwykle skutecznym zabiegiem mezoterapii mikroigłowej wykonywanym w naszym gabinecie, który najczęściej przeprowadza się na takich obszarach jak twarz, szyja, dekolt.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej pozwala zredukować blizny i rozstępy, redukuje skutku obniżenia poziomu kolagenu i elastyny w organizmie, a proces leczenia jest dobierany indywidualnie do każdego pacjenta. Dermapen jest krótkim zabiegiem, który trwa kilkanaście minut. Zanim zdecydujesz się na zabiegi mezoterapii mikroigłowej dermapen, należy zapoznać się z przeciwwskazaniami.

Zabieg Dermapen efekty

 • wyraźne odmłodzenie skóry,
 • poprawa elastyczności i napięcia,
 • spłycenie zmarszczek (m.in. twarz, szyja),
 • zmniejszenie porów,
 • redukcja blizn, również blizn potrądzikowych oraz rozstępów,
 • zapobieganie łysieniu.

Zabieg Dermapen – mezoterapia mikroigłowa skóry

Polega on na podaniu substancji, które wnikają w głąb skóry. Dermapen ma naprawdę szerokie zastosowanie, świetnie działa na blizny na skórze, zmarszczki, pomaga pozbyć się rozstępów, a także dzięki zabiegowi obserwujemy wyraźne odmłodzenie skóry. Zachęcamy do kontaktu – chętnie opowiemy więcej o zabiegu Dermapen – mezoterapia mikroigłowa i odpowiemy na wszystkie pytania!

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu mezoterapii mikroigłowej:

 • nowotwory, stany po ich przebyciu do 5 lat wstecz,
 • padaczka,
 • aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegowym (bakteryjne, grzybicze, wirusowe),
 • ciąża oraz karmienie piersią.

Zabieg Dermapen Wrocław – poznaj szczegóły!

Mezoterapia Dermapen 4 jest uznawana za jedną z najbardziej komfortowych metod ze względu na precyzję mikroigieł. To znakomita alternatywa dla zabiegów z obszaru chirurgii plastycznej, które są często bolesne, ale też zdecydowanie droższe.

Mezoterapia mikroigłowa we Wrocławiu trwa zaledwie kilkanaście-kilkadziesiąt minut, a do tego nie wymaga przebycia okresu rekonwalescencji. Nie przeszkadza w codziennych aktywnościach, nasi pacjenci mogą od razu powrócić do swoich zajęć.

Mezoterapia Dermapen jest dopasowywana indywidualnie do każdego pacjenta. Specjaliści ustawiają wszystkie parametry urządzenia i automatycznie kontrolują głębokość iniekcji. Warto pamiętać, że zachowują przy tym największe środki ostrożności i higieny. Sterylność zabiegu Dermapen zapewniają wymienne igły.

Mikronakłucia błyskawicznie stymulują skórę do regeneracji, więc efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu. 12 sterylnych ultracienkich igieł zawiera specjalistyczne preparaty odżywcze, napinające, nawilżające i odmładzające. Zachęcamy do stosowania się do zaleceń naszych specjalistów, którzy pomagają dobrać kosmetyki pozabiegowe przeznaczone do zmniejszenia miejscowego obrzęku.

Dermapen Wrocław opinie

Dermapen 4 zabieg we Wrocławiu to jeden z najchętniej wybieranych przez naszych pacjentów, ze względu na efekty, jak i korzystną cenę. Klienci wykonują go nie tylko na twarz, ale też inne partie ciała, w tym na rozstępy.

Celem takiej terapii jest uszkodzenie głębokich warstw skóry w obrębie rozstępów. W efekcie dochodzi do odbudowy zdrowej i jędrnej tkanki, która niweluje nieestetyczne zmiany skórne lub znacznie je spłyca.

Najlepsze rezultaty przynosi wykonanie zabiegu Dermapen w początkowej fazie powstawania rozstępów, gdy mają jeszcze barwę czerwoną. Ta metoda sprawdzi się zarówno na brzuchu, udach, pośladkach, jak i piersiach. W zależności od wielkości rozstępów, specjalista dobiera najlepsza technikę mezoterapii Dermapen 4 i stosowną ilość zabiegów. W redukcji rozstępów lekarz może zastosować osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy lub inne substancje czynne o największej aktywności i skuteczności.

Mezoterapia mikroigłowa Wrocław – dla kogo?

Z mezoterapii mikroigłowej we Wrocławiu mogą skorzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny sprawia, że skóra będzie napięta, elastyczna, a zmarszczki wyraźnie spłycone. Chociaż efekty są widoczne już po pierwszej wizycie, zazwyczaj zalecana jest seria 3-5 zabiegów przeprowadzanych co kilka tygodni.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem! Cena zabiegu Dermapen 4.0 we Wrocławiu w ProClinic jest bardzo korzystna. Ponadto często oferujemy przyjazne rabaty dla naszych klientów! Zapraszamy!

DermaPEN efekty przed i po

Cennik

oczy od 399 zł*
pojedyncza okolica
od 519 zł*
szyja od 599 zł*
dekolt od 599 zł*
twarz od 599 zł*
twarz + szyja
od 839 zł*
twarz + szyja + dekolt
od 1279 zł*

*cena zależna od ilości zabiegów

Polecane zabiegi

Umów się na wizytę już dziś!