Depilator do nóg i pach czy zabieg depilacji laserowej?

Osoby, które wybierają tradycyjne metody usuwania owłosienia, w ciągu całego swojego życia muszą pozbywać się włosów ponad 1500 razy! Ta liczba robi ogromne wrażenie, jeśli zastanowimy się nad tym, ile czasu poświęcamy tej metodzie pielęgnacji. Niestety, mimo uporczywych starań, nadal możemy obserwować podrażnienia czy wrastające włoski. Wszystko to sprawia, że czujemy się po prostu źle. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się metoda laserowego usuwania owłosienia. Decydują się na nią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Trwała depilacja laserowa pozwala raz na zawsze uporać się z niechcianym owłosieniem w wybranych partiach ciała! Aby skutecznie pozbyć się niepożądanych włosów, należy wykonać serię zabiegów w renomowanej klinice, a efekt depilacji laserem Light Sheer Duet pozytywnie zaskoczy każdego i zwiększy komfort życia. Koniec z nieustannym goleniem, zacięciami, wrastającymi włoskami. To naprawdę możliwe! Na czym polega ta metoda? Dlaczego sprawdzi się znacznie lepiej niż korzystanie z depilatora?

Spis treści:

  • Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej?
  • Najskuteczniejsza alternatywa dla pozbywania się owłosienia depilatorem

Z wpisu dowiesz się, dlaczego warto zdecydować się na depilację laserową i dlaczego jest to najskuteczniejsza metoda pozbywania się niechcianego owłosienia z nóg, a także pozostałych części ciała.

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej?

Warto wybrać klinikę, która korzysta z najnowocześniejszego sprzętu do depilacji laserowej. Obecnie renomowanym i najskuteczniejszym urządzeniem jest laser diodowy LightSheer Duet. Jego zaletą jest to, że depiluje znacznie szybciej niż inne urządzenia. Jest polecany zarówno przez lekarzy, jak i kosmetologów na całym świecie. W jego skład wchodzą dwie głowice – jedna mniejsza, druga większa – dlatego możliwe jest jeszcze bardziej precyzyjne usuwanie włosów ze wszystkich partii ciała, np. pach, bikini, ud, łydek.

Zanim zdecydujemy się na zabieg, należy umówić się na konsultację z kosmetologiem. Podczas wizyty ocenie podlega stan skóry oraz sama specyfika włosa. Dzięki temu można odpowiednio dobrać parametry lasera i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Przed rozpoczęciem zabiegów przeprowadza się próbę laserową. Należy wykonać kilka  zabiegów (w optymalnej serii 6), gdyż depilacja laserowa działa na włosy znajdujące się w fazie wzrostu . Po indywidualnie dobranych zabiegach depilacji zaobserwujemy doskonałe rezultaty. Możliwe jest pozbycie się aż 95% włosów z wybranej partii ciała. Między kolejnymi zabiegami zachowujemy odstęp kilku tygodni.

Najskuteczniejsza alternatywa dla depilowania depilatorem

To właśnie depilacja laserem diodowym jest idealną metodą na trwałe pozbycie się włosów z wybranego miejsca na ciele. Cena, jeśli chodzi o zabiegi, jest bardzo atrakcyjna. Zamiast wydawać sporo pieniędzy na depilatory, warto zdecydować się na zabieg laserowej depilacji. Zastosowanie precyzyjnej głowicy sprawia, że zabieg przebiega sprawnie i przynosi oczekiwany efekt. O tym, jak wygląda zabieg, jak się do niego przygotować, czego należy unikać, opowie kosmetolog podczas konsultacji.

Polecane wpisy
zabieg-fotona-4dLaserowe leczenie żylaków co to jest?