Lipoliza iniekcyjna Wrocław

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który jest stosowany do redukcji tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki i owalu twarzy. Lipoliza iniekcyjna pozwala na bezpieczne i skuteczne pozbycie się komórek tłuszczowych.

Na czym polega zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Za pomocą iniekcji podajemy pod skórę specjalną substancję, która rozpuszcza zbędną tkankę tłuszczową. W miejscu wstrzyknięcia powstaje kontrolowany stan zapalny, który powoduje, że organizm uwalnia tłuszcze. Następnie zostają one rozłożone i wydalone w naturalnych procesach fizjologicznych.

Lipoliza iniekcyjna służy do modelowania sylwetki. Jest niezwykle skutecznym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej. Lipoliza iniekcyjna to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów, jakie ma do zaoferowania medycyna estetyczna.

Do zabiegu lipolizy iniekcyjnej wykorzystujemy dwa preparaty:

 • LipoLax+: jego celem jest redukcja tkanki tłuszczowej,
 • LipoLax VL: zawiera peptydy biomimetyczne. Przeznaczony jest do miejsc mniej otłuszczonych, w których chcemy uzyskać zagęszczenie i ujędrnienie skóry.

Użycie danego preparatu jest uwarunkowane obszarem zabiegowym, ilością tkanki tłuszczowej oraz efektem jaki chcemy uzyskać.

Ile trwa lipoliza iniekcyjna? – ProClinic Wrocław

Lipoliza trwa około 30 minut w zależności od części ciała poddanej zabiegowi. Rozpoczęty proces redukcji tkanki tłuszczowej może trwać nawet kilka tygodni. W tym okresie bardzo ważne jest prawidłowe nawodnienie organizmu, które usprawnia wydalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

W zależności od ilości tkanki tłuszczowej oraz jakości skóry zalecamy wykonanie serii od 3 do 5 zabiegów, co 14-21 dni. Po skończonej serii warto zrobić odpowiedni odstęp i powtórzyć terapię w celu pogłębienia i utrwalenia efektów wyszczuplenia i wymodelowania.

Postępowanie po zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który wymaga odpowiedniego pozabiegowego postępowania. Do najważniejszych zasad należą:

 • unikanie sauny i basenu do 7 dni po zabiegu,
 • spożywanie dużej ilości wody – w celu ułatwienia drenażu tkanek,
 • brak aktywności fizycznej do 48 h – a po tym czasie drenaż miejsca zabiegowego.

Dzięki temu zabiegi medycyny estetycznej przyniosą oczekiwane efekty.

Lipoliza iniekcyjna – przeciwwskazania

 • ciąża,
 • laktacja,
 • nowotwór,
 • ostre choroby nerek i wątroby,
 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • nadmierna otyłość,
 • choroby układu immunologicznego,
 • choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze,
 • choroby krążenia,
 • nieustabilizowane choroby tarczycy.

Zalety lipolizy iniekcyjnej

 • brak szczególnego przygotowania ciała do zabiegu,
 • brak długiego czasu rekonwalescencji po zabiegu – szybko wracamy do codziennych obowiązków,
 • brak konieczności stosowania znieczulenia,
 • wysokie bezpieczeństwo terapii,
 • krótki czas trwania zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna brzucha Wrocław

U większości osób niepożądana tkanka tłuszczowa szybko odkłada się właśnie na brzuchu. Na szczęście nie musisz tylko katować się rygorystycznymi dietami i aktywnościami fizycznymi, by skutecznie zredukować fałdki. Proces odchudzania warto urozmaicić o lipolizę iniekcyjną brzucha, która przyśpiesza rozpuszczanie komórek tłuszczowych.

Czy efekty lipolizy iniekcyjnej brzucha są satysfakcjonujące? Jak najbardziej, gdyż już po kilku zabiegach możesz pozbyć się nawet do 5 cm tkanki, w miejscu podania preparatu. To bardzo korzystna alternatywa dla drogich i inwazyjnych operacji, w tym dla liposukcji, która polega na odsysaniu tłuszczu.

Lipoliza iniekcyjna brzucha szybko zmniejsza widoczność tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit na brzuchu, ujędrnia skórę i usprawnia metabolizm komórek. Po wstrzyknięciu cennej substancji tłuszcz przemieszcza się razem z krwią do wątroby, która usuwa go z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

Lipoliza iniekcyjna przynosi fenomenalne efekty zarówno u osób z większą nadwagą, jak i tych z lekkim nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jeśli marzysz o szczupłym i jędrnym brzuchu, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Opracujemy wspólnie najkorzystniejszy plan działania.

Lipoliza iniekcyjna podbródka Wrocław

Podwójny podbródek nie zawsze powstaje na skutek nieprawidłowego odżywiania. W wielu przypadkach ma on podłoże genetyczne i nawet specjalnie opracowane diety nie są w stanie usunąć tego problemu. W ProClinic

jest to jednak możliwe – zajmujemy się profesjonalną lipolizą iniekcyjną podbródka. Niezależnie od przyczyn powstania drugiej fałdki nad szyją, skutecznie redukujemy jej widoczność. Bezpiecznie i nieinwazyjnie wyszczuplamy okolicę szyi, ujędrniamy skórę i ponownie przywracamy tej partii ciała młodzieńczy wygląd.

Lipoliza iniekcyjna jest zatem nieinwazyjnym i bezpiecznym zabiegiem na usunięcie drugiego podbródka. Przeprowadzany przez naszych wykwalifikowanych lekarzy, trwa zazwyczaj od około 20 do 40 minut. Zmiana owalu twarzy i odtłuszczenie jej okolicy są widoczne już po pierwszym zabiegu. Lipoliza iniekcyjna pozwala osiągnąć imponujące rezultaty – można spodziewać się utraty zbędnego tłuszczu nawet do 5 cm tkanki!

Zabieg ma jeszcze dodatkowe korzyści – pobudza produkcję elastyny i kolagenu, poprawia krążenie krwi i przyspiesza transport składników odżywczych. W efekcie skóra jest nie tylko ujędrniona, ale też nawilżona, zregenerowana i odmłodzona. Lipoliza iniekcyjna podbródka zapobiega powstawaniu wolnych rodników, dzięki czemu procesy starzenia się przebiegają znacznie wolniej.

Lipoliza iniekcyjna Wrocław cena

Cena lipolizy iniekcyjnej jest zależna od danej partii ciała, którą poddajemy zabiegowi i od ilości zużycia preparatu. Koszt waha się w granicy 500-800 zł za jeden zabieg. Często oferujemy też korzystne rabaty – warto więc regularnie zaglądać do cennika ProClinic! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Cennik

Lipoliza iniekcyjna
od 519 zł*

* cena zależy od ilości zużytego preparatu i ilości zabiegów

Polecane zabiegi

Umów się na wizytę już dziś!