Na czym polega depilacja laserowa?

Obecnie depilacja laserowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Korzystają z niej zarówno panie, jak i panowie. Zabieg depilacji laserowej powinien być poprzedzony konsultacją. Podczas wywiadu specjalista stwierdzi, czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Epilacja laserowa jest skuteczną i bezpieczną metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia.

Spis treści:

  • Kiedy skorzystać z depilacji laserowej?
  • Laser LightSheer DUET – jak działa?
  • Skuteczność depilacji laserowej

Z poradnika dowiesz się, kiedy warto skorzystać z depilacji laserowej, który laser cechuje się największą skutecznością oraz na jakie efekty można liczyć.

Kiedy skorzystać z depilacji laserowej?

Włosy, które pojawiają się w widocznych miejscach, często sprawiają, że czujemy się nieswojo i obniżają naszą pewność siebie. Jeśli codzienne usuwanie owłosienia za pomocą maszynki jest dla Ciebie uciążliwe, pora rozważyć inną metodę. IPL, depilacja woskiem, golenie, elektroliza czy depilatory chemiczne dają tymczasowy efekt. Niektóre z tych metod są bardzo bolesne, a dodatkowo może pojawić się problem wrastających włosków.

Rozwiązaniem jest laser LightSheer Duet, czyli najlepsze urządzenie do bezbolesnego usuwania zbędnych włosków. Laser ten jest bezpieczny, co potwierdzają certyfikaty medyczne. Zabiegowi można poddać niemal każdą partię ciała.

Laser LightSheer® DUET™ – jak działa?

LightSheer DUET to laser, który posiadaj certyfikat medycznym, a jego skuteczność poparta jest licznymi badaniami klinicznymi. Zadowoleni klienci na całym świecie, którzy korzystają z tej technologii od ponad 15 lat to najlepsza rekomendacja. Technologia HIGH SPEED, jak i chłodzenie ChillTip™ łączą szybkość, skuteczność z nowatorskimi sposobami minimalizowania dyskomfortu.

  • Zalety technologii HIGH SPEED Vacuum i ChillTip
  • Skuteczność
  • Szybkość
  • Bezpieczeństwo
  • Zmniejszenie dyskomfortu

Pierwsza głowica z opatentowaną technologią ChillTip™ ma terapeutyczne okienko, które jest wykonane z syntetycznego szafiru. Dostarcza trzy energetyczne impulsy na sekundę. Nie musimy martwić się o oparzenia – dzięki zastosowaniu chłodzącej końcówki szafirowej, ryzyko jest wyeliminowane.

Druga głowica HIGH SPEED Vacuum łączy w sobie dużą powierzchnię zabiegową i podciśnienie. To dlatego depilacja laserowa jest szybka i bezbolesna. Zabieg cieszy się wysoką efektywnością dzięki precyzji wnikania wiązki światła.

Skuteczność depilacji laserowej

Laser LightSheer Duet jest wyposażony w zespół bardzo mocnych diod. To dlatego pozwala na szybkie i bezbolesne usunięcie włosków. Trzeba jednak wiedzieć, że włosy przechodzą przez trzy fazy wzrostu – wzrostową, przejściową i spoczynkową. Laser usuwa jedynie te włoski, które aktualnie znajdują się w fazie wzrostowej. To dlatego konieczne jest wykonanie serii zabiegów, gdyż włosy nie rosną równo i jednocześnie.

Liczba zabiegów, która jest konieczna dla uzyskania odpowiedniego efektu, jest ustalana indywidualnie. Wpływ na nią ma miejsce zabiegu, karnacja, kolor włosów. U większości pacjentów wymagane jest około 6 zabiegów, by uzyskać trwałą, całkowitą epilację.

Jeśli inne metody depilacji zawiodły, warto zdecydować się na depilację laserową z wykorzystaniem lasera LightSheer Duet. Opinie zadowolonych klientów potwierdzają skuteczność tej techniki usuwania niechcianego owłosienia. Wystarczy seria zabiegów w odstępie kilku tygodni, by cieszyć się wymarzonymi efektami!

Polecane wpisy
czy-depilacja-laserowa-boliile-kosztuje-depilacja-laserowa