Jak działa laser do depilacji?

Obecnie najskuteczniejszym laserem do depilacji laserowej jest Light Sheer Duet. To wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie depilowania. Medyczny laser LightSheer Duet marki Lumenis gwarantuje wysoką skuteczność i największą moc. Trzeba jednak dodać, że jednocześnie jest to wysoce bezpieczna technologia, która działa wyłącznie na barwnik włosa. Stała długość fali zapewnia, że laser nie przenika do tkanek czy narządów. Potwierdzeniem jest certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Urząd ds. Żywności i Leków (FDA). Laser diodowy LightSheer Duet jest także zgodny z międzynarodowymi normami ISO 9001.

Spis treści:

  • Laser diodowy LightSheer Duet – jak jest zbudowany?
  • Zalety depilacji laserem diodowym
  • Jak wygląda depilacja laserowa?

Z wpisu dowiesz się, jak wygląda najskuteczniejszy laser do depilacji laserowej, jakie są zalety depilacji laserem oraz jak wygląda zabieg.

Laser diodowy LightSheer Duet – jak jest zbudowany?

Laser LightSheer Duet to najlepsze urządzenie diodowe przeznaczone do depilacji. Posiada dwie głowice zabiegowe mniejszą o wymiarach 9mm x 9mm oraz większą o wymiarach 22mm x 35mm. Pierwsza służy do depilacji niewielkich powierzchni oraz miejsc trudno dostępnych. Druga idealnie nadaje się do depilowania większych partii ciała, np. nóg, pleców, klatki piersiowej. Ze względu na to, że urządzenie Light Sheer Duet posiada dwie głowice, czas zabiegu zostaje ograniczony do minimum. Pacjent może cieszyć się zwiększonym komfortem, wyższą jakością oraz większym bezpieczeństwem. Na uwagę zasługuje także system Vacum, który zapewnia bezpieczną depilację laserową w przypadku ciemnej karnacji, skóry wrażliwej czy z tendencją do pękających naczynek. Depilacja laserowa LightSheer Duet łączy w sobie skuteczność, komfort i bezpieczeństwo. Zabieg pozwala na pozbycie się owłosienia na zawsze.

Zalety depilacji laserem diodowym

Wśród wielu zalet depilacji laserem diodowym można wymienić m.in. szybkość i precyzję wykonywanych zabiegów, ograniczenie dyskomfortu dzięki funkcji chłodzenia i zasysania skóry przez głowicę, szybkość i precyzję, zaawansowaną technologię. Najważniejsza jest jednak skuteczność. Istnieje możliwość automatycznego wygenerowania 2-3 impulsów na jedną plamkę zabiegową.

Jak wygląda depilacja laserowa?

Wybierając odpowiednią metodą depilacji laserowej, należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem. Równie istotna jest skuteczność i trwałość efektów. Laser diodowy LightSheer Duet to gwarancja powyższych korzyści. Udając się na wizytę do renomowanego gabinetu kosmetologicznego, początkowo zostanie przeprowadzona konsultacja. Jest to niezbędne, aby wykluczyć wszelkie ewentualne przeciwwskazania. Może zostać także przeprowadzona próba laserowa. Kosmetolog dobiera indywidualne parametry dla każdego pacjenta, uwzględniając kolor skóry, włosów, a także szereg dodatkowych kryteriów. Należy wykonać serię zabiegów w określonych odstępach czasowych. Liczba zabiegów będzie się różnić – im jaśniejsze włosy, tym więcej zabiegów może być koniecznych do pozbycia się owłosienia.

Polecane wpisy
Depilacja laserowa pleców: ile zabiegów?Co po depilacji laserowej?