Depilacja laserowa pleców: ile zabiegów?

Depilacja laserowa to zabieg, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcą na stałe pozbyć się owłosienia z różnych partii ciała. Depilacja laserowa pleców umożliwia usunięcie włosków na zawsze. Niezbędne jest jednak przeprowadzenie kilku zabiegów.

Spis treści:

  • Ile zabiegów depilacji laserowej pleców jest konieczne?
  • Gdzie wykonywać zabiegi depilacji laserowej?
  • Depilacja laserowa LightSheer Duet

Z wpisu dowiesz się, ile trzeba wykonać zabiegów depilacji laserowej pleców, gdzie wykonywać zabiegi oraz czym jest depilacja laserowa LightSheer Duet.

Ile zabiegów depilacji laserowej pleców jest konieczne?

Przyjmuje się, że do całkowitego pozbycia się owłosienia na danej partii ciała, potrzebnych jest minimum od 6 do 8 zabiegów. Wykonuje się je w odstępach 8 tygodni.. Liczba zabiegów może być większa w przypadku włosów jasnych. Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja z kosmetologiem, podczas której ustala się szczegóły.

Gdzie wykonywać zabiegi depilacji laserowej?

W renomowanych salonach najczęściej stosuje się depilację laserową LightSheer. Do zabiegu wykorzystywany jest innowacyjny laser diodowy LightSheer Duet. Wyróżnia się wysoką skutecznością, która w połączeniu z wiedzą doświadczonych specjalistów, gwarantuje spektakularne efekty. Kosmetolodzy wiedzą, jak dobierać odpowiednie parametry lasera, dlatego coraz więcej osób decyduje się na wykonanie depilacji laserowej, aby pozbyć się niechcianego owłosienia na zawsze.

Depilacja laserowa LightSheer Duet

Laser diodowy LightSheer Duet, który produkowany jest przez firmę Lumenis, jest obecnie najszybszym, a zarazem najmocniejszym urządzeniem z cenionej linii laserów LightSheer. Uchodzi za najskuteczniejszy system przeznaczony do depilacji laserowej. Laser LightSheer Duet to prawdziwy światowy przełom, jeśli chodzi o urządzenia depilacyjne. Dlaczego depilacja laserowa pleców z użyciem tego lasera będzie świetnym wyborem? Przede wszystkim, czas zabiegu depilacji jest skrócony do minimum. Dyskomfort związany z zabiegiem jest zredukowany. Nie ma konieczności stosowania środków znieczulających.

Laser medyczny LightSheer Duet posiada dwie głowice. Mniejsza głowica – LightSheer ET 9x9mm – jest przeznaczona do depilowania małych powierzchni oraz trudno dostępnych miejsc. Większa głowica – LightSheer HS – 22x35mm – jest wykorzystywana do większych powierzchni, m.in. pleców, nóg, brzucha. Dzięki temu czas zabiegu depilacji laserowej jest krótszy. Na uwagę zasługuje także system zasysania skóry Vacum, który pozwala na lepszą absorpcję energii i głębszą penetrację wiązki światła. W efekcie zwiększa się skuteczność zabiegu przy wykorzystywaniu niższych energii. Innowacyjny system Vacuum pozwala także na depilację laserową wśród osób z ciemną karnacją, tendencją do pękających naczynek oraz z wrażliwą skórą.

Polecane wpisy
Linia biała depilacja - co to jest?Jak działa laser do depilacji?