Gdzie zrobić depilację laserową?

Depilacja laserowa jest polecana zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Będzie szczególnie dobrym wyborem w przypadku osób, u których pojawiają się podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji. Decydując się na zabieg depilacji laserowej, możemy mieć pewność, że owłosienie na skórze nie pojawi się już nigdy. Laser diodowy LightSheer Duet usuwa włoski na stałe. Jak przebiega depilacja laserowa? Gdzie wykonać zabieg?

 

Spis treści:

  • Depilacja laserowa LightSheer Duet
  • Zalety depilacji laserem
  • Gdzie wykonywać laserową depilację?

Z wpisu dowiesz się, czym jest laserowa depilacja laserem diodowym LightSheer Duet, jakie są zalety tej metody pozbywania się zbędnego owłosienia oraz gdzie wykonywać tego rodzaju zabieg.

Depilacja laserowa LightSheer Duet

Laserowe usuwanie owłosienia za pomocą lasera diodowego LightSheer Duet jest najskuteczniejszą metodą na to, aby pozbyć się bezpowrotnie włosków. Urządzenie to jest wyposażone w dwie głowice. Mniejsza głowica z systemem chłodzącym pozwala na bardzo precyzyjną depilację z uwzględnieniem miejsc trudno dostępnych. Doskonale nadaje się do depilacji intymnej bikini, a także do usuwania wąsika. Większa głowica posiada dużą powierzchnię zabiegową. Wykorzystuje także podciśnienie, co zapewnia bardzo bezpieczną depilację również przy kruchych naczynkach krwionośnych czy cerze wrażliwej. Laser LightSheer Duet jest wysoce bezpieczny.

LightSheer Duet posiada wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i jakości, a także CE i ISO 9001. Zabieg jest znacznie krótszy i bardziej skuteczny w porównaniu z innymi urządzeniami laserowymi. W naszej klinice pracują doświadczeni kosmetolodzy, którzy precyzyjnie zaplanują poszczególne sesje, dobiorą odpowiednią długość wiązki lasera. Laser diodowy działa na melaninę. Do całkowitego pozbycia się owłosienia potrzebnych jest kilka sesji. Efekty zobaczymy już po 3-4 zabiegach. Po 5-6 zabiegach z reguły uzyskuje się oczekiwane rezultaty.

Zalety depilacji laserem

Laserowa depilacja laserem LightSheer Duet to cały szereg zalet. Przede wszystkim można liczyć na trwałe efekty. Po wykonaniu odpowiedniej liczby zabiegów, większość włosków nie odrasta. Te, które przetrwają, są znacznie słabsze i jaśniejsze – wręcz niewidoczne. Przeważnie wystarczy od 4 do 5 zabiegów, aby pozbyć się włosów o wysokiej zawartości barwnika. Co istotne, zabiegi trwają krótko dzięki nowoczesnym urządzeniom, które są wyposażone w odpowiednie głowice. Laserowe usuwanie owłosienia laserem LightSheer Duet wiąże się z minimalnym dyskomfortem. Sam zabieg jest bezpieczny.

Gdzie wykonywać laserową depilację?

Na depilację laserową decydujemy się wyłącznie w renomowanych klinikach, które mogą poszczycić się dobrą opinią wśród klientów. Warto sprawdzić referencje w Internecie, np. w mediach społecznościowych lub na forach. Klinika powinna dysponować sprawdzonym, bezpiecznym sprzętem z atestami i certyfikatami. Takim urządzeniem jest laser diodowy LightSheer Duet amerykańskiej firmy Lumenis. To medyczne urządzenie, które przeszło szereg testów.

Polecane wpisy
jak-działa-depilacja-laserowaendermologia-jak-często