Endermologia – jak często?

Zabieg endermologii LPG Alliance daje fantastyczne efekty, jednak aby było one satysfakcjonujące potrzeba częstotliwych i regularnych zabiegów. Endermologia – jak często ją wykonywać? Wiele zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta, jego budowy, czy stylu życia. Seria zabiegów dobierana jest indywidualnie, by efekty były jak najszybsze i najlepsze. Osiągnięcie celu w endermologii to sukces kosmetologa i szczęścia pacjenta, które jest gwarancją w sprawdzonym salonie.

Spis treści:

  • Jak wygląda endermologia?
  • Jakie efekty daje endermologia?
  • Jak często należy wykonywać zabieg endermologii?

Endermologia, czym jest, jak wygląda takie zbieg oraz, jakie daje efekty? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz w poniższym tekście, a co najważniejsze dowiesz się, jak często należy wykonywać zabieg endermologii jeśli się na niego zdecydujesz.

Jak wygląda endermologia?

Endermologia LPG Alliance to najnowocześniejszy zabieg w tej technologii. Skutecznie walczy z cellulitem, redukuje tkankę tłuszczową oraz wysmukla sylwetkę. Masaż podciśnieniowy sprawia, że stymulacja tkanek następuje z zewnątrz, jak i wewnątrz. Pierwsze efekty widoczne są już po 3 zabiegach. Podczas zabiegu zachowany jest najwyższy komfort, a metoda ta jest zupełnie nieinwazyjna. Innowacyjny sensor pozwala na identyfikację skóry, a tablet monitoruje postęp zabiegu. Zabieg wykonuje się w endermowear, czyli specjalnym stroju, jaki pacjent musi założyć na endermologię. Chroni on skórę przed bezpośrednim zetknięciem z głowicą oraz pozwala na głębsze chwytanie tkanek. Endermologia LPG Alliance jest najlepszym na rynku wyborem wśród dostępnego sprzętu do endermologii. Warto wybrać sprawdzony gabinet, w którym jest dostępne najnowsze urządzenie, by pozwolić sobie na szybkie efekty.

Jakie efekty daje endermologia?

Po 3 sesjach zabiegu, jakim jest endermologia, dostrzec można wygładzenie skórki pomarańczowej o 67%, ujędrnienie skóry o 71% i zmniejszenie obwodu talii nawet o 3,4 cm. Z każdym kolejnym zabiegiem liczby rosną, a centymetry maleją. Endermologia redukuję tkankę tłuszczową poprzez aktywację procesu lipolizy. Redukuje także cellulit, stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Ponadto zabieg ujędrnia i jest rodzajem drenażu. Tkanki zostają pobudzone do pracy, a skóra staje się świeża. Co ważne endermologia LPG Alliance nie powoduje siniaków, czy krwiaków, a cały zabieg przebiega bezboleśnie.

Jak często należy wykonywać zabieg endermologii?

Częstotliwość zabiegu endermologii dobiera się indywidualnie do pacjenta na podstawie konsultacji. Zwykle endermologię odbywa się w seriach 10,15 czy nawet 20 zabiegów. Zabieg powinno wykonywać się co 2-3 dni. Bez częstotliwości i regularności endermologia może nie przynieść oczekiwanych efektów. Po serii zabiegów i uzyskaniu satysfakcjonującej poprawy stanu skóry i sylwetki zaleca się zabiegi przypominające 1-2 w miesiącu, a nawet powtórzenie serii po dłuższym czasie, aby cieszyć się efektami jak najdłużej.

Polecane wpisy
gdzie-zrobić-depilację-laserowądlaczego-depilacja-laserowa-nie-działa