Endermologia na twarz – co warto wiedzieć?

Endermologia na twarz to inaczej Endermolift lub Endermolifting. Polega na naturalnej stymulacji procesów odmładzających, które mają kluczowe znaczenie dla naszej skóry. Zabieg endermologii na skórę twarzy umożliwia uzyskanie natychmiastowego efektu promiennej, świeżej, zdrowej cery. Jeśli zależy nam na delikatnym liftingu, będzie to idealny wybór. Na czym polega zabieg? Na jaki rezultat można liczyć?

Spis treści:

  • Masaż podciśnieniowy twarzy – czym jest Endermolift?
  • Endermologia LPG efekty

Z wpisu dowiesz się, jak działa Endermolifing, jakich partii ciała dotyczy oraz na jakie efekty serii zabiegów można liczyć.

Masaż podciśnieniowy twarzy – czym jest Endermolift?

Zabieg Endermologie Alliance przy pomocy głowicy Ergolift polega na opatentowanym procesie. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która kolejno jest masowana przez elementy ruchome sterowane elektroniczne. Można powiedzieć, że Endermolifting to fitness dla skóry twarzy. Głowica dostarcza do powierzchni skóry niewielkie impulsy, które docierają głębiej. Wywołują biologiczną reakcję fibroblastów, aktywują naturalną produkcję elastyny i kolagenu. Co istotne, to jeden z nielicznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, który dodatkowo stymuluje syntezę kwasu hialuronowego. Endermolifting wzmacnia mięśnie, które są stelażem dla skóry.

Zanim udamy się na zabieg, warto umówić się na konsultację z kosmetologiem. Choć Endermolifting nie wymaga specjalnego przygotowania, warto wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, aby wspólnie móc osiągnąć oczekiwane rezultaty. Aby przyspieszyć efekt, należy pić duże ilości wody, postawić na zdrową dietę oraz ruch. Zabieg można wykonać także na ciało. Dzięki temu poprawia się cała sylwetka, która zostaje ujędrniona, możemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Każda kobieta, bez względu na wiek, może zgłosić się do naszej kliniki.

Endermologia LPG efekty

Efektem jest zwiększenie produkcji naturalnego kolagenu, elastyny, kwasu, który wiążę wodę w skórze właściwej. Uzyskujemy efekt trwałego liftingu twarzy. Co więcej, obserwujemy redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry, poprawę owalu twarzy. Endermologia będzie także dobrym wyborem, jeśli borykamy się z problemem drugiego podbródka. Cera będzie promienna, wyraźnie odmłodzona i wypoczęta. Z zabiegów tego typu korzystają zarówno młodsze pacjentki, jak i dojrzałe panie, które z różnych powodów obawiają się bardziej inwazyjnych metod poprawy swojego wyglądu.

Endermolifting jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Pacjentki określają go jako relaksujący. Trwa około 30 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania. Najnowszym urządzeniem wykorzystywanym do zabiegu jest Alliance LPG. Podczas masażu niektóre pacjentki wręcz skutecznie odpoczywają, dlatego tak chętnie się na niego decydują. Poleca się wykonać serię 10 zabiegów. Przez pierwsze dwa tygodnie wykonujemy po 3 zabiegi, z kolei w następnych dwóch tygodniach wykonujemy po dwa.

Polecane wpisy
lipoliza-iniekcyjna-kiedy-widać-efektyendermologia-co-to-za-zabieg