Endermologia – co to za zabieg?

Zabiegi kosmetologiczne twarzy i ciała stają się coraz bardziej popularne. Wśród nich pojawia się pytanie: endermologia – co to za zabieg? Endermologia jest fantastycznym krokiem w drodze do idealnej skóry i sylwetki. Efekty z pewnością Cię zadowolą, a nasi eksperci doradzą ilość zabiegów w serii.

Spis treści:

  • Czym jest endermologia?
  • Jakie są przeciwwskazania?
  • Ilość zabiegów i czas trwania
  • Dlaczego endermologia LPG Alliance jest najlepsza?

Z poniższego tekstu dowiesz się, czym jest endermologia, jak wygląda zabieg oraz jakie są do niego przeciwwskazania. Ponadto poznasz przybliżoną liczbę zabiegów oraz ich czas, a także poznasz bliżej endermologię LPG Alliance.

Czym jest endermologia?

Endermologia jest to zabieg, który skutecznie zwalcza cellulit, redukuje tkankę tłuszczową oraz modeluje sylwetkę. Polega na podciśnieniowym masażu, który jest wykonywany w specjalnym kostiumie. Kostium Endermowear sprawia, że zabieg endermologii wpływa głębiej w tkanki, a także zwiększa komfort samego zabiegu. Ten próżniowy masaż podciśnieniowy poprawia metabolizm skóry, dzięki czemu łatwiej jest pozbyć się komórek tłuszczowych i cellulitu. Ponadto stymuluje unaczynianie, poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu wzmaga się wymiana międzykomórkowa i z organizmu usuwane są toksyny. Endermologia wyszczupla i modeluje sylwetkę oraz poprawia elastyczność skóry. Redukuje także wszelkie obrzęki i nagromadzoną wodę.

Cały masaż wykonywany jest za pomocą specjalnej głowicy. Pacjentka ma kombinezon, przez co maszyna nie dotyka bezpośrednio skóry. Maszyna działa podciśnieniowo i roluje skórę zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz.

Jakie są przeciwwskazania?

Z zabiegu endermologii niestety nie mogą skorzystać wszyscy. Jest kilka przeciwwskazań, które wykluczają z wykonania zabiegu, są to: stany zapalne skóry, zakrzepy zaawansowana miażdżyca naczyń obwodowych, gorączka, krwawienia, krwotoki, choroby nowotworowe, rozrusznik serca, nieuregulowane nadciśnienie, cukrzyca, nieuregulowana tarczyca, epilepsja, przebyte niedawno zawały serca oraz ciąża.

Ilość zabiegów i czas trwania

W salonie zaleca się pakiety od 10 do 20 zabiegów. W zależności od ilości potrzebnych zabiegów rozkłada się je w czasie. Eksperci skutecznie doradzają pacjentom ilość w serii oraz rozłożenie w czasie, jakie będzie najkorzystniejsze. Efekty takie jak redukcja tkanki tłuszczowej i wymodelowana sylwetka wynagrodzą wszelkie wyrzeczenia.

Dlaczego endermologia LPG Alliance jest najlepsza?

Endermologia LPG Alliance jest to zabieg najnowszej generacji. Pozwala ona na uzyskanie szybszych efektów, które są widoczne nawet po 3 zabiegach. Głowica którą wykonujemy serię zabiegów gwarantuje komfort, a jednocześnie wyszczupla, ujędrnia i redukuje tkankę tłuszczową, przez co zwalczany jest cellulit. Zabieg wykonany przy użyciu LPG Alliance jest czystym fitnessem dla skóry, który pobudza produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Wśród urządzeń starszej generacji takich jak: LPG Endermologie Cellu M6 KeyModule, LPG Endermologie Integral czy LPG Endermologie Lipo M6 nasze urządzenie Endermologie LPG Alliance nie ma sobie równych oraz w porównaniu z innymi urządzeniami konieczna jest znacznie mniejsza ilość zabiegów, aby osiągnąć pożądany efekt.

Polecane wpisy
endermologia-na-twarz-co-warto-wiedziecdepilacja-laserowa-a-opalanie