Czy endermologia wyszczupla?

Endermologia LPG Alliance daje efekty, których oczekujemy. W serii zabiegów nasze ciało zmienia się, redukuje się cellulit, tkanka tłuszczowa, a skóra staje się ujędrniona i gładka. Wszystko dzięki specjalistycznej głowicy, która zapewnia komfort i daje szybkie efekty. Osiągnięcie wymarzonego celu to zasługa kosmetologa, który odpowiednio przeprowadzi zabieg i naszego stylu życia, który wspomaga utrzymanie uzyskanych efektów. Wiele zależy od indywidualnych potrzeb, budowy ciała i genetyki. Jednak niepodważalnym jest fakt, że endermologia działa i potwierdzają, to nasi zadowoleni pacjenci.  Czy endermologia wyszczupla? Odpowiadamy!

Spis treści:

  • Endermologii – jak to wygląda?
  • Jakie są efekty zabiegu?
  • Przygotowanie do zabiegu
  • Zalecenia po zabiegu

Z tego wpisu dowiesz się, jak wygląda zabieg endermologii, jakie są efekty zabiegu oraz jak przygotować się do zabiegu i jakie są zalecenia po zabiegu.

Endermologia – jak to wygląda?

Innowacyjny sensor, którego używa się w czasie Endermologii LPG Alliance, pozwala na identyfikację skóry. Specjalny tablet w czasie zabiegu kontroluje jego przebieg. Endermologie wykonuje się w specjalnym stroju, który chroni przed bezpośrednim zetknięciem ciała z głowicą, a także pozwala na głębsze chwytanie tkanek. Endermologia jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Jest to swoisty masaż, który pobudza nasze tkanki do działania.

Jakie są efekty zabiegu?

Już po trzech zabiegach endermologii możemy cieszyć się pierwszymi efektami. Redukcja skórki pomarańczowej, ujędrnienie skóry i najważniejsze, czyli zmniejszenie obwodu talii nawet o 3 centymetry. Endermologia wyszczupla i ujędrnia, a z każdym kolejnym zabiegiem centymetry spadają. Zabieg redukuje tkankę tłuszczową, cellulit oraz stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Endermologia uznawana jest za rodzaj drenażu, gdyż pobudza do pracy tkanki wewnętrzne i zewnętrzne. Pacjenci, którzy poddają się zabiegowi, cieszą się efektem wysmuklenia i wyszczuplenia sylwetki.

Przygotowanie do zabiegu

Endermologia nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Skóra przed zabiegiem musi być jednak zdrowa i nieuszkodzona w miejscach, które będziemy poddawać zabiegowi. Do endermologii powinniśmy przystępować całkowicie zdrowi. Masaż stymuluje wszystkie procesy, jakie zachodzą w organizmie, także chorobowe. Dlatego tak ważne jest, by być zdrowym, gdyż stan zdrowia wpływa na komfort podczas zabiegu endermologii.

Zalecenia po zabiegu

Endermologia sama w sobie daje zachwycające efekty, jednak aby cieszyć się nimi naprawdę długo, warto pokusić się o zmianę stylu życia. Sam zabieg jest dobrym wstępem i wsparciem w walce o wymarzoną sylwetkę. Należy jednak pamiętać, że efekty, o jakich marzymy osiągniemy, gdy zabieg połączymy z odpowiednią dietą i codzienną aktywnością fizyczną. Do długotrwałych efektów koniecznie jest również wykonanie całej zalecanej serii Endermologii.

Polecane wpisy
Endermologia- czy warto?