Endermologia- czy warto?

Endermologia to najpopularniejszy zabieg, który pozwala nam wysmuklić sylwetkę, ale niesie ze sobą także wiele innych efektów. To w pełni bezpieczny i bezbolesny zabieg, dzięki któremu możemy ujędrnić ciało. Endermologia – czy warto? Odpowiadamy!

Spis treści:

  • Jak wygląda zabieg endermologii?
  • Jak często go wykonywać?
  • Efekty endermologii

Z tego wpisu dowiesz się, jak wygląda zabieg endermologii, jakie się ku niemu wskazania i przeciwwskazania oraz jak często należy go wykonywać. Ponadto zdradzimy Ci efekty, jakie daje endermologia, co określi, czy warto wybrać się na taki zabieg.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Endermologia LPG Alliance to zabieg, który wybiera wiele kobiet. Walczy on z cellulitem, redukuje tkankę tłuszczową oraz wysmukla sylwetkę. Stymulacja tkanek wewnątrz i na zewnątrz jest możliwa, dzięki masażowi podciśnieniowemu. Metoda ta jest zupełnie nieinwazyjna, gdyż sensor pozwala na identyfikację skóry. Do zabiegu przystępuje się w specjalnym stroju, który chroni przed bezpośrednim zetknięciem skóry z głowicą. Endermologia LPG Alliance to doskonały zabieg, jeśli cellulit jest problematyczny, skóra pozbawiona jest elastyczności i gęstości, tkanka tłuszczowa jest oporna, powstają zastoje limfatyczne. Niestety nie jest to zabieg dla wszystkich. Na endermologię nie mogą zdecydować się osoby ze stanami zapalnymi skóry, zaawansowaną miażdżycą, gorączką, krwawieniami, krwotokami, chorobami nowotworowymi, nieuregulowaną tarczycą, cukrzycą, stwardnieniem rozsianym, epilepsją i osoby, które niedawno przebyły zawał.

Jak często go wykonywać?

Jak każdy zabieg, tak samo serie endermologii dobiera się indywidualnie do pacjenta. Podstawą jest konsultacja. Zwykle jednak zabieg, jakim jest endermologia LPG Alliance, odbywa się w seriach od 10 do nawet 20 zabiegów. Zabiegi wykonuje się co 2-3 dni. Tylko regularność i częstotliwość zapewni nam efekty. Po serii zabiegów, które dadzą satysfakcjonujący efekt, zaleca się zabiegi przypominające raz, dwa razy na miesiąc, a nawet powtarzanie serii raz na jakiś czas. Tak zapewnimy sobie długotrwałe efekty.

Efekty endermologii

Pierwsze efekty są widoczne po 3 zabiegach. Wtedy widać zmniejszenie skórki pomarańczowej, ujędrnienie skóry, wysmuklenie sylwetki. Z każdym zabiegiem zmniejszają się nasze obwody, czyli centymetry spadają. Endermologia LPG Alliance redukuje cellulit, ujędrnia i pobudza do pracy tkanki, dzięki którym skóra staje się świeża. Zabieg nie powoduje siniaków i jest bezbolesny. Ponadto endermologia usprawnia pracę mięśni i ścięgien oraz redukuje obrzęki. Pozwala pozbyć się różnych dolegliwości bólowych. Pacjenci, którzy zdecydowali się na endermologię, są zachwyceni efektami, jakie uzyskali.

Polecane wpisy
Na czym polega Dermapen?Czy endermologia wyszczupla?