lek. Tomasz Kolka

Proclinic
Proclinic

Tomasz-KolkaTomasz Kolka – lekarz laryngolog, w trakcie specjalizacji  z otorynolaryngologii na Oddziale Otolaryngologii z Pododdziałem Laryngologii Dziecięcej. Zajmuje się dolegliwościami trapiącymi zarówno dzieci jak i dorosłych. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dzięki którym przywraca pacjentom wiarę w siebie, poprawiając ich samopoczucie oraz jakość i komfort życia. Stawia na naturalne rezultaty, zgodne z oczekiwaniami pacjentów. Konsultuje również w języku angielskim.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbył w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, w którym również aktualnie pracuje.

Swoją wiedzę medyczną ciągle poszerza na licznych szkoleniach oraz konferencjach krajowych i zagranicznych. Odbył 3- miesięczne szkolenie w zakresie chirurgii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Cagliari we Włoszech. Wykonuje zabiegi laserowego leczenia chrapania metodą NightLase przy użyciu lasera Er:Yag FOTONA.

Dodatkowo ukończył także studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna dla lekarzy. Regularnie bierze udział w warsztatach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Aging (m.in. osocze i fibryna bogatopłytkowa, zabiegi laserowe przy użyciu laserów CO2, Er:Yag , Nd:Yag, zabiegi RF, usuwanie tatuażu, przebarwień, rozstępów, blizn).