Powiększanie i nawilżanie ust

Powiększanie ust to zabieg polegający na korekcji kształtu ust. Dzięki użyciu kwasu wiążącego wodę w skórze właściwej o różnych gęstościach możemy poprawić elastyczność warg przez nawilżenie, powiększyć lub uwydatnić usta, usunąć zmarszczki wokół ust oraz zarysować ich kontur. Podczas zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Powiększanie ust – efekty 

Efekty powiększania ust uzależnione są od rodzaju zastosowanego preparatu. Początkowy rezultat wypełnienia może utrzymywać się od 6 do 12 miesięcy.

Możliwe reakcje po zabiegu powiększania ust

Od razu po zabiegu powiększania ust mogą pojawić się typowe objawy dla większości zabiegów, czyli: zaczerwienienie, świąd, obrzęk, ból miejscowy, sinienie. Objawy w większości przypadkach ustępują w ciągu 2 dni, a w przypadku podaniu preparatu w wargi około 5-6 dni.

Jaki kształt będą miały usta po zabiegu powiększania?

Najbardziej naturalny efekt osiągnie się wstrzykując preparat w kontur ust. Rezultat wywiniętych warg otrzymuje się przez podanie preparatu w ich czerwień. Doświadczony specjalista będzie potrafił również skorygować opadające kąciki ust, które nadają twarzy smutny wygląd, zredukować asymetrię między górną i dolną wargą, podkreślić łuk Kupidyna oraz wymodelować rynienkę biegnącą od nosa w kierunku ust. Zaraz po zabiegu, usta mogą puchnąć, a obrzęk może utrzymywać się do kilku dni. Ostateczny kształt ust można ocenić po upływie dwóch tygodni.

Powiększanie ust – efekty przed i po

Cennik

wypełnianie ust
999 zł
nawilżanie ust
799 zł

Umów się na wizytę już dziś!