Piękny i śnieżnobiały uśmiech – kto z nas o nim nie marzy? Dodaje pewności siebie, a osoby, które często się uśmiechają wzbudzają w nas zaufanie i wydają się bardziej przyjazne. Niestety, codzienne sytuacje takie jak: picie kawy, herbaty, palenie tytoniu czy przyjmowanie dużej ilości antybiotyków mogą doprowadzić do pożółknięcia zębów. Co zrobić w takiej sytuacji?  Jak w krótkim czasie bezpiecznie wybielić zęby?

Proponujemy Ci najnowocześniejszą i sprawdzoną metodę  wybielania zębów. Jest to prosty sposób na to, żeby uzyskać hollywodzki uśmiech, który zachwyci każdego, kto będzie miał okazję go zobaczyć!

Czy różni się metoda wybielania PrevDent od tradycyjnej?  W swoim składzie PrevDent zawiera nano – hydroksyapatyt, czyli główny składnik naszego szkliwa.  Właśnie to daje metodzie dużą przewagę. Pacjent nie odczuwa dzięki temu nadwrażliwości zębów, która tak często zdarza się w trakcie zwykłego wybielania.

Co jeszcze szczególnego możesz odkryć w metodzie wybielania zębów PrevDent?

Wybierając metodę wybielania Prev Dent możesz uzyskać śnieżnobiały uśmiech – nawet do 8 odcieni bielsze zęby w kilka dni! Efekty zabiegu wystarczą Ci nawet na 3 lata! System wybielania PrevDent ma działanie kompleksowe na Twoje zęby, nie tylko wybiela, ale również remineralizuje szkliwo i zapobiega nadwrażliwości.

Jak przygotować się do zabiegu wybielania zębów metodą nakładkową?

Zanim podejmiesz decyzję o wybielaniu zębów, czy to metodą PrevDent czy tradycyjną metodą nakładkową, musisz koniecznie skonsultować się ze stomatologiem lub higienistką. Wykonają oni przegląd zębów i pomogą Ci  dobrać najodpowiedniejszą metodę wybielania zębów. Oczywiście dla uzyskania najlepszych efektów wybielających konieczne zadbaj o dokładne i częste mycie zębów, unikaj picia kawy, herbaty i rzuć palenie.