Peelingi chemiczne

Peeling chemiczny to ogromne spektrum możliwości leczenia różnych problemów skórnych: od usuwania przebarwień, zmian pigmentacyjnych, zmarszczek, aż po redukcję sebum czy trądziku. Peelingi chemiczne zalecamy osobom, które cenią sobie naturalną, nieinwazyjną pielęgnację skóry i ochronę anti-aging.

Peeling chemiczny Wrocław – peeling kosmetyczny kwasem

ProClinic używamy peelingów chemicznych firmy Dermaceutic. Odpowiednie preparaty dobieramy w zależności od rodzaju skóry i jej konkretnych problemów:

 • Mask Peel: dedykowany skórze tłustej i trądzikowej. Redukuje widoczność porów, reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza martwy naskórek.
 • Składniki aktywne: kwas glikolowy, kwas salicylowy

 

 • Milk Peel: redukuje drobne zmarszczki, ujednolica koloryt cery, stymuluje naskórek do regeneracji.
 • Składniki aktywne: kwas glikolowy, kwas mlekowy i kwas salicylowy

 

 • Mela Peel:  leczy zmiany pigmentacyjne skóry, takie jak melazma, plamy
 • soczewicowate i przebarwienia pozapalne. Ujednolica koloryt skóry.
 • Składniki aktywne: kwas azelainowy, kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas kojowy, kwas salicylowy retinol czy enoxolone.

 

 • Mela Peel Forte: gwarantuje długotrwały efekt w leczeniu melazmy i przebarwień pozapalnych.
 • Składniki aktywne: rezorcyna 10%, Kwas mlekowy 10%, Kwas fitowy 5%, Kwas cytrynowy 5%, Kwas kojowy, 4%, Retinol 1,5%, Alfa Arbutyna 1%, Witamina E – pH 2,23
 • Cosmo Peel: redukuje oznaki starzenia się skóry, poprawia elastyczność i sprężystość naskórka, nadaje ładny koloryt cery.
 • Składniki aktywne: 15% kwas TCA
 • Cosmo Peel Forte: przeznaczony do usuwania głębokich, trudnych przebarwień, poprawia strukturę skóry i stymuluje ją do odnowy i redukcji drobnych zmarszczek.
 • Składniki aktywne: 20% TCA, 10% fenol, 10% kwas glikolowy

 

Peeling chemiczny – kwasy

Peeling chemiczny to inaczej peeling kwasem. Do zabiegów wykorzystuje się najczęściej kwas migdałowy, kwas ferulowy. Istnieje wiele rodzajów peelingów chemicznych, dlatego w naszej klinice ProClinic Wrocław dobieramy idealne rozwiązanie do potrzeb cery. Cena jest niezwykle atrakcyjna.

Cena zabiegu

Peeling chemiczny w klinice, której siedzibą jest Wrocław, można wykonać już za 449 złotych. To kosmetyczny zabieg, który gwarantuje szereg korzyści dla cery.

Zabiegi – peeling chemiczny Wrocław

Niezależnie od tego, który z peelingów chemicznych wybierzesz (kwas migdałowy, kwas ferulowy czy inne), zauważysz, że po zabiegu skóra staje się wyraźnie gładsza, napięta, odpowiednio nawilżona. To dlatego na peelingi kwasem decyduje się coraz więcej osób. Zwłaszcza, że cena jest bardzo atrakcyjna!

Peelingi chemiczne Wrocław

Peelingi chemiczne (kwas migdałowy czy kwas ferulowy) to zabiegi, dzięki którym obserwujemy wyraźną poprawę wyglądu cery. Peeling kosmetyczny to jedna z gałęzi medycyny estetycznej. Cena, którą trzeba zapłacić za zabiegi, jest niezwykle atrakcyjna, a efekty długotrwałe. Aby móc wykonać peelingi chemiczne, trzeba się odpowiednio przygotować. Dzięki temu unikniemy ewentualnych powikłań.

Zabieg kosmetyczny we Wrocławiu

Cena za zabiegi tego typu to 499 złotych. Zachęcamy do sprawdzenia pełnego cennika, dzięki czemu dowiesz się, który kosmetyczny zabieg można wykonać przy okazji. Kwasy (m.in. kwas migdałowy) są niezwykle skuteczne, a zarazem bezpieczne dla osób w różnym wieku.

Czy warto wykonać zabieg?

Zabiegi cechują się wysoką skutecznością, dlatego warto odwiedzić nasz gabinet kosmetyczny, aby dowiedzieć się więcej na ich temat. Zachęcamy także do sprawdzenia zdjęć, które przedstawiają efekty.

Jak postępować przed zabiegiem z wykorzystaniem peelingów medycznych?

 1. Nie opalaj się przez 4 tygodnie przed zabiegiem.
 2. Nie stosuj zabiegów złuszczających skórę – peelingów (przynajmniej tydzień przed zabiegiem).
 3. Zrezygnuj z picia alkoholu w dniu zabiegu
 4. Zmyj wszystkie kosmetyki ze skóry
 5. W przypadku stosowania leków: antykoagulantów, sterydów, fotouczulających -odstaw je (jeśli jest to możliwe) 7 dni przed zabiegiem, a następnie rozpocznij stosowanie po upływie 14 dni od daty zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu peelingami chemicznymi

 1. Skłonność do powstawania bliznowców
 2. Aktywna opryszczka, alergie skórne i stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy w okresie do 2 miesięcy.
 3. Ciąża oraz okres karmienia piersią.
 4. Licznie występujące znamiona melanocytowe oraz teleangiektazje i stan po krioterapii z okresu do 6 miesięcy.
 5. Ponadto skóra podrażniona, uszkodzona nadżerkami, otarcia, przeczosy, choroby układu autoimmunologicznego np. kolagenozy, pęcherzyce.
 6. Ciężkie postacie trądziku z wcześniejszą terapią farmakologiczną, doustną terapią pochodnymi wit. A, gdzie wymagana jest co najmniej półroczna przerwa od zakończenia leczenia.
 7. Tydzień przed planowanym zabiegiem nie należy wykonywać depilacji, elektrolizy, dermabrazji, jak również nie powinno stosować się preparatów drażniących skórę twarzy oraz retinoidów zewnętrznych.

Cennik

Twarz Milk Peel
od 230 zł*
Twarz Mask Peel
od 230 zł*
Twarz Mela Peel
od 719 zł*
Twarz Cosmo Peel i Cosmo Peel Forte
od 479 zł*
Twarz + Szyja Milk Peel
od 359 zł*
Twarz + Szyja Mask Peel
od 359 zł*
Twarz + Szyja: Mela Peel
od 799 zł*
Twarz + Szyja: Cosmo Peel i Cosmo Peel Forte
od 559 zł*
Twarz + Szyja + Dekolt: Milk Peel
od 399 zł*
Twarz + Szyja + Dekolt: Mask Peel
od 399 zł*
Twarz + Szyja + Dekolt: Mela Peel
od 919 zł*
Twarz + Szyja + Dekolt: Cosmo Peel i Cosmo Peel Forte
od 719 zł*

*cena zależna od ilości zabiegów

Polecane zabiegi

Umów się na wizytę już dziś!