fbpx
Widok 2/4 50-052 Wrocław PN-PT 09:00-20:00 SO 9:00-15:00 +48 600 095 020

dr n. med. Edyta Lelonek

dermatolog, wenerolog, lek. med. estetycznej
dermatolog, wenerolog, lek. med. estetycznej
Jestem Absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuję w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii – wenerologii oraz medycyny estetycznej. Jestem współautorką wielu prac naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym. Stale podnoszę swoje kwalifikacje – obecnie jestem w trakcie specjalizacji w dziedzinie dermtologii i wenerologii. Posiadam bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem lasera, m.in. CO2, Er:YG, Nd: YAG i aleksandrytowym, a także w krioterapii, łyżeczkowania, oceny dermatoskopowej znamion, i innych zmian skórnych oraz dermatochirurgii. Wykonuję także peelingi medyczne, mezoterapię, iniekcje z użyciem wypełniaczy i osocza.

Doświadczenie zawodowe

Pracuję w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Specjalizuje się w dziedzinie dermatologii-wenerologii oraz medycynie estetycznej.

Kursy i szkolenia

Uczestniczę w wielu szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii i dermatologii w Polsce oraz na zagranicznych kongresach, także jako wykładowca. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatologów (ISD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Prowadzi konsultacje w języku angielskim i niemieckim.