Leczenie fotoodmładzanie Wrocław

Fotoodmładzanie laserowe w ProClinic Wrocław

Fotoodmładzanie laserowe –zabieg fotoodmładzania to delikatna metoda regenerowania skóry przy użyciu światła lasera frakcyjnego. Laser ten jest wysoce bezpieczny. Dzięki temu zabiegowi za jednym zamachem możesz usunąć drobne zmarszczki twarzy, piegi, przebarwienia słoneczne skóry twarzy, pęknięte naczynka, rumień, a także inne uszkodzenia skóry twarzy. Zabieg fotoodmładzania nie powoduje wyłączenia z życia codziennego, już na drugi dzień można powrócić do codziennych aktywności. W wyniku starzenia skóry włókna kolagenowe stają się mniej elastyczne, zmieniają swoją strukturę i pojawiają się niechciane zmarszczki

Aby zmniejszyć efekty starzenia skóry należy ciągle dbać i stymulować procesy odbudowy w skórze właściwej. Dotychczas proponowane metody nie przynosiły satysfakcjonujących rezultatów. Dosyć często występowały uszkodzenia warstwy brodawkowatej skóry właściwej przez poparzenia czy powstawanie przebarwień. Peelingi skóry także nie było do końca skuteczne, ponieważ powodowały długie wyłączenie z codzienności i nie dawały oczekiwanych efektów. W odpowiedzi na te metody możemy Państwu zaproponować nowoczesny zabieg fotoodmładzania skóry przeprowadzony laserem frakcyjnym Fotona Nd:Yag i technologii T3. Jest on także skutecznym urządzeniem, dzięki któremu można usunąć naczynka. Zabieg fotoodmładzania można przeprowadzić na różnych partiach ciała, np. twarz, dekolt. Skóra twarzy poprzez zabieg fotoodmładzania odzyskuje jędrność i blask młodości.

Oparte na pochłanianiu energii lasera przez hemoglobinę z częściowym obkurczeniem drobnych naczyń skóry właściwej. Dzięki tej metodzie można odnowić unaczynowienie skóry i przebudowę nowego kolagenu. Powoduje to, że skóra w efekcie jest gładsza, poprawiona zostaje napiętość i odcień skóry.

Laser Frakcyjny Fotona Spectro SP o długości fali świetlnej 1064 nm jest urządzeniem, które niszczy naczynia o dużej średnicy głęboko schowane pod skórą. Oprócz tego minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek ciała. Jest najbezpieczniejszym laserem na rynku. Zabieg przeznaczony jest dla osób u których widoczne są pierwsze oznaki starzenia skóry, płytkie zmarszczki twarzy i przebarwienia. Zaleca się przeprowadzenie od 3 do 6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni, aby osiągnąć właściwy rezultat. Metoda ta jest nieinwazyjna, nie powoduje niedyspozycji estetycznej, nie powoduje wyłączenia z życia codziennego.

Laserowe fotoodmładzanie skóry Wrocław- efekty:

 • poprawia koloryt skóry
 • zmniejsza i obkurcza pory, redukcja przebarwień skóry
 • skóra jest gładka i bardziej napięta

Przeciwwskazania do zabiegu fotoodmładzania:

 • ciąża
 • rozrusznik serca
 • epilepsja
 • cukrzyca
 • niektóre choroby skóry, np trądzik różowaty, łuszczyca
 • opalenizna, także solarium 4 tygodnie przed i po zabiegu
 • stosowanie niektórych leków
 • sterydy
 • niektóre zmiany wirusowe
 • leki fotouczulające, uniemożliwiające zastosowanie lasera
 • kremy z retinolem
 • niektóre zioła : nagietek, dziurawiec

Postępowanie pacjenta przed i po zabiegu

Przed zabiegiem fotoodmładzanie: 

 1. 4 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania i nie stosować żadnych kosmetyków złuszczających.
 2. Dzień przed dobrze jest ogolić nogi maszynką i zrezygnować z picia alkoholu
 3. Dzień przed zabiegiem zmyć wszystkie kosmetyki ze skóry.
 4. Jeżeli stosujesz leki: antykoagulanty sterydy, fotouczulające, należy je odstawić ( jeśli to jest możliwe ) 7 dni przed zabiegiem, a następnie można je stosować ponownie dopiero 14 dni po zabiegu.

Podczas zabiegu działa się na skórę wiązką światła. Na początku nakłada się zimny żel, który ma za zadanie zmniejszyć obrzęk twarzy. Następnie następuje seria strzałów. Cała procedura trwa około 40 minut. Zazwyczaj skóra ulega zaczerwienieniu, a po kilku dniach złuszcza się. Pierwsze efekty zauważalne są po 2 seriach. Aby osiągnąć wymarzone efekty należy wykonać 5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych.

Po przeprowadzonym zabiegu w naszej klinice ProClinic Wrocław, podajemy szczegółowe informacje odnośnie do tego, jak ma wyglądać pielęgnacja, aby uzyskać oczekiwane rezultaty działania. Niezależnie od tego, czy zabiegowi został poddany dekolt, twarz czy inne miejsca, określamy metody postępowania.

Po zabiegu fotoodmładzanie:

 1. Nie zaleca się korzystania z sauny czy gorącej kąpieli przez około 14 dni.
 2. Wykonywanie intensywnych ćwiczeń fizycznych zabronione jest do 7 dni po zabiegu.
 3. Jeżeli korzystaliśmy z zabiegów fotoodmładzania na twarzy to należy stosować kremy z filtrem SPV 30 przez 4 tygodnie po zabiegu
 4. Kosmetyki stosuje się po 24 godzinach po zabiegu, ale należy pamiętać aby unikać preparatów na bazie alkoholu.
 5. Po 2 miesiącach należy zgłosić się na wizytę kontrolną

Frakcjonowanie 3D fotoodmładzanie- zabiegi Wrocław

Innowacyjne fotoodmładzanie to świetna metoda, dzięki której skóra właściwa może ulec widocznemu odmłodzeniu. Redukuje zmarszczki na twarzy, ujędrnia skórę i poprawia jej napięcie. Zabieg wprowadza podrażnienia termiczne głęboko w skórze, konsekwencją czego jest stymulacja kolagenu oraz włókien kolagenowych.

Uszkodzenia te powstają głębiej w skórze, dzięki czemu efekt jest mocniejszy. Dzięki tej procedurze można osiągnąć doskonałe rezultaty bez ryzyka powikłań. Podczas dojrzewania skóry włókna kolagenowe zmieniają swoją strukturę powodując utratę elastyczności, zwiotczenie, pojawienie się nadmiaru skóry, zmarszczek czy zmianę owalu twarzy.Jest to spowodowane są zmniejszeniem ilości włókien kolagenowych, które zmieniają swoją strukturę. Zmniejszają się także aktywne fibroblasty. Zabieg fotoodmładzania przeprowadzany jest laserem Nd:Yag firmy Fotona Spectro, posiadający falę świetlną 1064 nm. Dzięki niemu można niszczyć naczynia o dużej średnicy głęboko schowane pod skórą. Laser ten jest najbezpieczniejszym i najszybszym laserem na rynku, minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek skóry w czasie trwania zabiegów.

Na czym polega unikalność zabiegu frakcjonowania 3D –fotoodmładzanie ?

Frakcjonowanie 3D tworzy mikrouszkodzenia termiczne powstające głęboko w skórze, przez co efekt jest o wiele mocniejszy. Podrażnienia te stymulują kolagen oraz włókna kolagenowe. Jest to procedura nieablacyjnego mocnego naciągania skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi fotoodmładzanie? ProClinic Wrocław

Zabieg ten wykonuje się u osób dojrzałych, które mają problem z zwiotczałą skórą, pozbawioną elastyczności i jędrności, powoduje wypełnienie, a w niektórych przypadkach nawet wyeliminowanie zmarszczek. Skóra staje się gładsza i delikatniejsza. W celu osiągnięcia wymarzonych efektów pacjent powinien przejść od 3 do 6 zabiegów w odstępach 2 – 4 tygodni. Ważne jest, aby zabiegi były przeprowadzone regularnie, gdyż późniejsze zabiegi będą utrzymywać kolagen w fazie wzrostu pozytywnego.

Efekty, które można osiągnąć po zabiegu fotoodmładzanie frakcjonowania 3D

Przede wszystkim dochodzi do odmłodzenia skóry, redukcji zmarszczek, poprawia się napięcie skóry, skóra jest jędrna i pełna blasku, elastyczne. Zmarszczki będą znikały nawet przez 12 miesięcy po wstępnym leczeniu. To dlatego zabieg ten cechuje się wysoką skutecznością!

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu fotoodmładzanie

 • ciąża
 • rozrusznik serca
 • epilepsja
 • cukrzyca
 • niektóre choroby skóry, np trądzik różowaty, łuszczyca
 • opalenizna, także solarium 4 tygodnie przed zabiegiem i po zabiegu
 • stosowanie niektórych leków
 • sterydy
 • niektóre zmiany wirusowe
 • leki fotouczulające
 • kremy z retinolem
 • niektóre zioła : nagietek, dziurawiec

Cennik

dłonie
od 279 zł*
szyja
od 279 zł*
dekolt
od 279 zł*
twarz
od 439 zł*
twarz + szyja
od 519 zł*
twarz + szyja + dekolt
od 599 zł*

*cena zależna od ilości zabiegów

Polecane zabiegi

Umów się na wizytę już dziś!