Depilacja laserowa Mirków

Laser LightSheer® DUET™ HIGH SPEED – postaw na trwałą i bezpieczną metodę depilacji!

Basen? Plaża? Pogoda zachęcająca do odkrywania ciała? Podróż? Już nie musisz zastanawiać się, co zrobić w przypadku nieogolonych nóg, pach czy okolic bikini. Żadna z wymienionych okoliczności już Cię nie zaskoczy! Naprzeciw takim wydarzeniom wychodzi znakomita metoda – laserowe usuwanie włosów za pomocą lasera diodowego LightSheer® DUET™. Urządzenie to gwarancja do czterech razy szybszej depilacji. Efekty idą w parze z dokładnością pracy oraz długotrwałością – laser usuwa cebulkę włosa raz na zawsze! Nie musisz już stresować się nagłą sytuacją, w której zbędne owłosienie przysporzy Ci zakłopotania. Postaw na laser LightSheer® DUET™ HIGH SPEED!

Precyzyjna depilacja laserowa w pobliżu Mirkowa

15 minut – tyle czasu potrzebujesz, aby dojechać do centrum i odwiedzić naszą klinikę kosmetyki laserowej i estetycznej. Wybierasz się do centrum na spotkanie. Podejmij decyzje już dziś i w przerwie przyjdź do nas na depilacje.
Nie musisz już stresować się nagłą sytuacją, w której zbędne owłosienie przysporzy Ci zakłopotania. Postaw na laser LightSheer® DUET™ HIGH SPEED! Od teraz zabieg depilacji laserowej wykonasz nieopodal Mirkowa.

Jakie są zalety depilacji laserowej?

  • Nic nie może się równać z efektami laserowego usuwania włosów, ponieważ to jedyna metoda depilacji, która pozbywa się owłosienia na zawsze.
  • Laser diodowy jest w 100% bezpiecznym urządzeniem, który nie uszkadza skóry – od zewnątrz, jak i od wewnątrz.
  • Epilacja laserowa jest bardzo dokładną metodą, a ewentualne odczuwanie dyskomfortu jest kwestią indywidualną.
  • Efekty są szybkie – aby pozbyć się wszystkich włosów z danego obszaru na ciele, potrzeba tylko jednej serii zabiegów (około 6 wizyt).
  • Laserowa depilacja sprawdzi się w przypadku wrażliwej skóry, ponieważ nie wysusza oraz nie zostawia podrażnień czy innych skaleczeń.
  • Z lasera LightSheer® DUET™ HIGH SPEED mogą skorzystać też osoby, które mają znamiona i pieprzyki.
  • Problem wrastających włosków przestaje istnieć.

Opinie osób, które skorzystały z depilacji LightSheer® DUET™ HIGH SPEED

Laserowa depilacja LightSheer® DUET™ HIGH SPEED przebiegła bardzo profesjonalnie. Najpierw panie wyjaśniły mi, na czym polega zabieg, jak po kolei będzie przebiegać. Potem przygotowały moją skórę na nogach i przystąpiły do pracy. Czułam lekkie kłucie, ale to normalne. Panie bardzo miłe i empatyczne – byłam bardzo zestresowana, bo bałam się bólu. A nie było czego! – Marlena, 29 lat

Epilacja laserowa to było dla mnie jedyne rozwiązanie – nienawidzę odrastających włosów! Źle to wpływa na mój komfort psychiczny, poza tym jestem bardzo zabieganą i zajętą osobą, by móc pamiętać o codziennej depilacji. Nie bałam się bólu, byłam zdecydowana i nie zawiodłam się. Jestem po szóstej wizycie, nogi i pachy gładziutkie, bez podrażnień. Dam znać za rok! – Sonia, 40 lat

Jestem już po laserowym usuwaniu włosów na nogach i pod pachami – zrobiłam zabiegi 3 lata temu. Przyszedł czas na okolice bikini. Musiałam poszukać nowego salonu, bo poprzedni został zamknięty. Samej depilacji się nie bałam, choć trochę stres był, bo w nowym miejscu. Wszystko przebiegło pomyślnie – polecam serdecznie! – Kamila, 34 lata

Cennik i aktualne promocje

Walentynki promocja 2020

*PAKIET OPEN to pakiet dostosowany do Ciebie – to Ty decydujesz na jakie partie ciała go wykorzystasz (dotyczy dużych partii ciała od 199 zł). Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Zabiegi w cenach promocyjnych nie podlegaja zwrotom. Zabiegi depilacji laserowej nie wymieniaja się na inne zabiegi. Po wykorzystaniu zabiegów z wykupionego pakieu możesz ponownie kupić pakiet lub pojedynczy zabieg w regularnej cenie 199zł.

kolana 99 zł
linia brzucha 99 zł
sutki 99 zł
wąsik 99 zł
bikini całkowite (szpara pośladkowa GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
baki
od 149 zł do 199 zł*
broda
od 149 zł do 199 zł*
brzuch (linia brzucha GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
cała twarz
od 149 zł do 199 zł*
dłonie
od 149 zł do 199 zł*
kark
od 149 zł do 199 zł*
klatka piersiowa
od 149 zł do 199 zł*
łydki (stopy GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
pachy
od 149 zł do 199 zł*
plecy
od 149 zł do 199 zł*
policzki
od 149 zł do 199 zł*
pośladki
od 149 zł do 199 zł*
przedramiona (DŁONIE GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
ramiona
od 149 zł do 199 zł*
stopy
od 149 zł do 199 zł*
szpara pośladkowa
od 149 zł do 199 zł*
szyja
od 149 zł do 199 zł*
uda (kolana GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
nogi (łydki i uda + GRATIS kolana i stopy)
od 298 zł do 399 zł*
ręce (ramiona i przedramiona + GRATIS dłonie)
od 298 zł do 399 zł*

Umów się na wizytę już dziś!