fbpx
Widok 2/4 50-052 Wrocław PN-PT 09:00-20:00 SO 9:00-15:00 +48 600 095 020

Depilacja laserowa Mirków

https://proclinic.pl/wp-content/uploads/2019/09/depilacja-laserowa-wroclaw-1200x800.jpg

Laser LightSheer® DUET™ HIGH SPEED – postaw na trwałą i bezpieczną metodę depilacji!

Basen? Plaża? Pogoda zachęcająca do odkrywania ciała? Podróż? Już nie musisz zastanawiać się, co zrobić w przypadku nieogolonych nóg, pach czy okolic bikini. Żadna z wymienionych okoliczności już Cię nie zaskoczy! Naprzeciw takim wydarzeniom wychodzi znakomita metoda – laserowe usuwanie włosów za pomocą lasera diodowego LightSheer® DUET™. Urządzenie to gwarancja do czterech razy szybszej depilacji. Efekty idą w parze z dokładnością pracy oraz długotrwałością – laser usuwa cebulkę włosa raz na zawsze! Nie musisz już stresować się nagłą sytuacją, w której zbędne owłosienie przysporzy Ci zakłopotania. Postaw na laser LightSheer® DUET™ HIGH SPEED!

Precyzyjna depilacja laserowa w pobliżu Mirkowa

15 minut – tyle czasu potrzebujesz, aby dojechać do centrum i odwiedzić naszą klinikę kosmetyki laserowej i estetycznej. Wybierasz się do centrum na spotkanie. Podejmij decyzje już dziś i w przerwie przyjdź do nas na depilacje.
Nie musisz już stresować się nagłą sytuacją, w której zbędne owłosienie przysporzy Ci zakłopotania. Postaw na laser LightSheer® DUET™ HIGH SPEED! Od teraz zabieg depilacji laserowej wykonasz nieopodal Mirkowa.

Jakie są zalety depilacji laserowej?

  • Nic nie może się równać z efektami laserowego usuwania włosów, ponieważ to jedyna metoda depilacji, która pozbywa się owłosienia na zawsze.
  • Laser diodowy jest w 100% bezpiecznym urządzeniem, który nie uszkadza skóry – od zewnątrz, jak i od wewnątrz.
  • Epilacja laserowa jest bardzo dokładną metodą, a ewentualne odczuwanie dyskomfortu jest kwestią indywidualną.
  • Efekty są szybkie - aby pozbyć się wszystkich włosów z danego obszaru na ciele, potrzeba tylko jednej serii zabiegów (około 6 wizyt).
  • Laserowa depilacja sprawdzi się w przypadku wrażliwej skóry, ponieważ nie wysusza oraz nie zostawia podrażnień czy innych skaleczeń.
  • Z lasera LightSheer® DUET™ HIGH SPEED mogą skorzystać też osoby, które mają znamiona i pieprzyki.
  • Problem wrastających włosków przestaje istnieć.

Opinie osób, które skorzystały z depilacji LightSheer® DUET™ HIGH SPEED

Laserowa depilacja LightSheer® DUET™ HIGH SPEED przebiegła bardzo profesjonalnie. Najpierw panie wyjaśniły mi, na czym polega zabieg, jak po kolei będzie przebiegać. Potem przygotowały moją skórę na nogach i przystąpiły do pracy. Czułam lekkie kłucie, ale to normalne. Panie bardzo miłe i empatyczne – byłam bardzo zestresowana, bo bałam się bólu. A nie było czego! - Marlena, 29 lat

Epilacja laserowa to było dla mnie jedyne rozwiązanie – nienawidzę odrastających włosów! Źle to wpływa na mój komfort psychiczny, poza tym jestem bardzo zabieganą i zajętą osobą, by móc pamiętać o codziennej depilacji. Nie bałam się bólu, byłam zdecydowana i nie zawiodłam się. Jestem po szóstej wizycie, nogi i pachy gładziutkie, bez podrażnień. Dam znać za rok! - Sonia, 40 lat

Jestem już po laserowym usuwaniu włosów na nogach i pod pachami – zrobiłam zabiegi 3 lata temu. Przyszedł czas na okolice bikini. Musiałam poszukać nowego salonu, bo poprzedni został zamknięty. Samej depilacji się nie bałam, choć trochę stres był, bo w nowym miejscu. Wszystko przebiegło pomyślnie – polecam serdecznie! - Kamila, 34 lata

*PAKIET OPEN to pakiet dostosowany do Ciebie - to Ty decydujesz na jakie partie ciała go wykorzystasz (dotyczy dużych partii ciała od 199 zł). Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Zabiegi w cenach promocyjnych nie podlegaja zwrotom. Zabiegi depilacji laserowej nie wymieniaja się na inne zabiegi. Po wykorzystaniu zabiegów z wykupionego pakieu możesz ponownie kupić pakiet lub pojedynczy zabieg w regularnej cenie 199zł.