fbpx
Widok 2/4 50-052 Wrocław PN-PT 09:00-20:00 SO 9:00-15:00 +48 600 095 020

Depilacja laserowa Kiełczów

https://proclinic.pl/wp-content/uploads/2019/09/depilacja-laserowa-wroclaw-1200x800.jpg

Laser diodowy LightSheer® DUET™ HIGH SPEED – na zawsze gładka skóra

A co, gdyby na świecie istniało magiczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz już przejmować się zbędnym owłosieniem w niespodziewanych momentach? Mamy je – i to nie magia! Mowa o zabiegu depilacji laserowej, który jest przeprowadzany przy użyciu rewelacyjnego urządzenia – lasera diodowego LightSheer®DUET™ HIGH SPEED. Zapewnia do 4 razy szybszą depilacje i dokładniejsze działanie, a co najważniejsze – wnika do cebulki włosa i usuwa ją raz na zawsze! Na depilację laserową zapraszamy również mężczyzn, ponieważ płeć nie ma znaczenia – gładkie ciało i komfort jest dla każdego. Wybierz laserowe usuwanie włosów i ciesz się aksamitną skórą zawsze i wszędzie!

Długotrwała depilacja laserowa w okolicach Kiełczowa

Poszukujesz miejsca w pobliżu Kiełczowa, gdzie trwale usuniesz zbędne owłosienie? Przyjedź do nas już dziś. Klinika kosmetyki laserowej i estetycznej ProClinic® znajduje się w odległości 20 minut od Kiełczowa. Wybierasz się na spotkanie lub zakupy do centrum. Odwiedź nas i usuń niechciane owłosienie raz na zawsze. Dobierzemy najlepsze możliwe parametry do Twoich potrzeb, aby osiągnąć oczekiwany efekt!

Jakie są zalety depilacji laserowej?

  • Depilacja laserem diodowy LightSheer® DUET™ High Speed jest tak efektywna, że nie da się jej porównać z innymi metodami usuwania owłosienia.
  • Laser diodowy jest całkowicie bezpieczny – nie uszkadza skóry od zewnątrz ani od środka.
  • Depilacja laserowa jest bardzo dokładna.
  • Wystarczy już jedna seria zabiegów (około 6 wizyt), aby starannie i na zawsze pozbyć się zbędnych włosków.
  • Laserowa depilacja z powodzeniem jest wykorzystywana w przypadku wrażliwej skóry, ponieważ nie podrażnia ani nie wysusza skóry, zmniejszając tym samym uczucie dyskomfortu.
  • Usuwanie owłosienia laserem jest odpowiednie dla osób ze znamionami i pieprzykami.
  • Koniec z wrastającymi włoskami.

Opinie osób, które skorzystały z depilacji LightSheer® DUET™ HIGH SPEED

Ja i depilacja laserowa? Nigdy bym nie przypuszczała, a jednak! Planowałam przeprowadzkę do Hiszpanii nad morze, więc gładkie nogi czy pachy to obowiązek mieszkania w takim miejscu. Stąd mój wybór, który okazał się jak najbardziej słuszny. W profesjonalnym gabinecie depilacja laserowa to nawet przyjemność :)) - Dominika, 24 lata

Szczerze mówiąc, zrobiłam sobie zabieg laserowej depilacji bez jakiegoś dużego powodu. Po prostu chciałam mieć zawsze gładkie ciało. To strasznie wygodne! Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam każdemu, kto już po prostu nie chce się męczyć z maszynką czy depilatorem. - Aneta, 27 lat

Mam ogromną ilość włosów na twarzy, nachodzą już na policzki, i bardzo mnie to krępuje. Dzięki laserowemu usuwaniu owłosienia teraz na twarzy pozostał mi jedynie delikatny zarost. - Kamil, 36 lat

*PAKIET OPEN to pakiet dostosowany do Ciebie - to Ty decydujesz na jakie partie ciała go wykorzystasz (dotyczy dużych partii ciała od 199 zł). Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Zabiegi w cenach promocyjnych nie podlegaja zwrotom. Zabiegi depilacji laserowej nie wymieniaja się na inne zabiegi. Po wykorzystaniu zabiegów z wykupionego pakieu możesz ponownie kupić pakiet lub pojedynczy zabieg w regularnej cenie 199zł.