fbpx
Widok 2/4 50-052 Wrocław PN-PT 09:00-20:00 SO 9:00-15:00 +48 600 095 020

Depilacja laserowa Kąty Wrocławskie

https://proclinic.pl/wp-content/uploads/2019/09/depilacja-laserowa-wroclaw-1200x800.jpg

Depilacja laserem LightSheer® DUET™ HIGH SPEED – wygoda i bezpieczeństwo

A gdyby tak istniał sposób, dzięki któremu możesz mieć gładkie nogi i pachy przez cały czas i nie przejmować się nagłym wyjściem na basen lub na randkę... Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: oto ona! Depilacja laserowa za pomocą rewelacyjnego urządzenia – lasera diodowego LightSheer® DUET™ HIGH SPEED. Czas zabiegu depilacji jest aż do 4 razy krótszy, zapewniając Ci maksymalny komfort. Możesz raz na zawsze zapomnieć o niechcianych włoskach. Laser usuwa cebulkę bezpowrotnie! Na depilację laserową zapraszamy również mężczyzn. Wybierz usuwanie włosów laserem Light Sheer i ciesz się niesamowitą wygodą gdziekolwiek jesteś!

Skuteczna depilacja laserowa w okolicach Kątów Wrocławskich

Klinika kosmetyki laserowej i estetycznej ProClinic® znajduje się o około 20 minut jazdy samochodem od Kątów Wrocławskich. Przyjedz do centrum, załatw swoje ważne sprawy, a w przerwie odwiedź naszą klinikę i pozbądź się niechcianego owłosienia.

Wybierz usuwanie włosów laserem LightSheer® DUET™ HIGH SPEED i ciesz się niesamowitą wygodą gdziekolwiek jesteś! Skuteczna i bezpieczna depilacja laserowa w pobliżu Kątów Wrocławskich to gwarancja zadowolenia klientów.

Jakie są zalety depilacji laserowej?

  • Zabieg depilacji laserem LightSheer® DUET™ High Speed jest tak skuteczny, że nie da się go porównać z innymi metodami depilacji.
  • Laser diodowy jest bezpieczny - nie szkodzi skórze ani znajdujących się w niej tkankach.
  • Depilacja laserowa jest bardzo precyzyjna - nie pozostawia żadnego włoska w danym miejscu.
  • Wystarczy już jedna seria zabiegów (około 6 wizyt), aby bezpowrotnie usunąć niepożądane owłosienie.
  • Depilacja laserowa nadaje się do wrażliwej skóry, bo nie pozostawia podrażnień ani nie wysusza skóry, zmniejszając tym samym uczucie dyskomfortu.
  • Z laserowego usuwania owłosienia mogą skorzystać też osoby, które mają znamiona i pieprzyki.
  • Zapomnisz o problemie wrastających włosków.

Opinie osób, które skorzystały z depilacji LightSheer® DUET™ HIGH SPEED

Bałam się bardzo depilacji laserowej, a konkretniej bólu, który podobno jej towarzyszy. Ale przemogłam się i byłam bardzo mile zaskoczona! Czułam jedynie delikatne mrowienie na nogach, ale na pewno nie można tego nazwać bólem. Jak widać, każdy ma swój indywidualny próg bólu. - Karolina, 24 lata

Wyjeżdżam na pół roku do Azji i wosk jako metoda depilacji w tym momencie nie wystarczył. Postanowiłam zaryzykować z laserowym usuwaniem owłosienia i od razu poszłam na wszystko – nogi, pachy, bikini. Bałam się trochę, bo raczej nie jestem na czasie z trendami urodowymi, ale strach okazał się bezpodstawny. Zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Już nie mogę się doczekać, aż założę strój kąpielowy! - Gosia, 27 lat

Moja żona namówiła mnie na laserowe usuwanie włosów laserem LightSheer® DUET™ High Speed, bo ciągle narzekałem jej na zbyt gęste i długie włosy na plecach i klatce piersiowej. Ona zresztą też ich nie lubiła. Polecam tę metodę – od serii zabiegów minęły 2 miesiące, a wspomniane miejsca są wciąż gładkie. - Janek, 36 lat

*PAKIET OPEN to pakiet dostosowany do Ciebie - to Ty decydujesz na jakie partie ciała go wykorzystasz (dotyczy dużych partii ciała od 199 zł). Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Zabiegi w cenach promocyjnych nie podlegaja zwrotom. Zabiegi depilacji laserowej nie wymieniaja się na inne zabiegi. Po wykorzystaniu zabiegów z wykupionego pakieu możesz ponownie kupić pakiet lub pojedynczy zabieg w regularnej cenie 199zł.