Depilacja laserowa Kąty Wrocławskie

Depilacja laserowa LightSheer® DUET™ High Speed – Twój sposób na zawsze gładkie ciało

A gdyby tak istniał sposób, dzięki któremu możesz mieć gładkie nogi i pachy przez cały czas i nie przejmować się nagłym wyjściem na basen lub na randkę… Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: oto ona! Depilacja laserowa za pomocą rewelacyjnego urządzenia – lasera diodowego LightSheer® DUET™ HIGH SPEED. Czas zabiegu depilacji jest aż do 4 razy krótszy, zapewniając Ci maksymalny komfort. Możesz raz na zawsze zapomnieć o niechcianych włoskach. Laser usuwa cebulkę bezpowrotnie! Na depilację laserową zapraszamy również mężczyzn. Wybierz usuwanie włosów laserem Light Sheer i ciesz się niesamowitą wygodą gdziekolwiek jesteś!

Skuteczna depilacja laserowa w okolicach Kątów Wrocławskich

Klinika kosmetyki laserowej i estetycznej ProClinic® znajduje się o około 20 minut jazdy samochodem od Kątów Wrocławskich. Przyjedz do centrum, załatw swoje ważne sprawy, a w przerwie odwiedź naszą klinikę i pozbądź się niechcianego owłosienia.

Wybierz usuwanie włosów laserem LightSheer® DUET™ HIGH SPEED i ciesz się niesamowitą wygodą gdziekolwiek jesteś! Skuteczna i bezpieczna depilacja laserowa w pobliżu Kątów Wrocławskich to gwarancja zadowolenia klientów.

Jakie są zalety depilacji laserowej?

  • Zabieg trwałego usuwania owłosienia laserem LightSheer® DUET™ HIGH SPEED daje niesamowite rezultaty, których nie da się porównać z żadnym depilatorem.
  • Laser diodowy nie uszkadza skóry ani znajdujących się w niej tkanek.
  • Jest staranny podczas pracy i dba o jak najmniejsze odczucie dyskomfortu.
  • Aby pozbyć się wszystkich włosów z wybranej części ciała, wystarczy już jedna seria zabiegów (około 6 wizyt).
  • Depilacja laserowa jest świetna dla wrażliwej skóry, ponieważ nie zostawia podrażnień ani nie wysusza skóry, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod usuwania włosów.
  • Z laserowej depilacji można skorzystać także w przypadku posiadania znamion i pieprzyków.
  • Koniec z wrastającymi włoskami.

Opinie klientów, którzy korzystali z depilacji laserowej LightSheer® DUET™ HIGH SPEED

Bałam się bardzo depilacji laserowej, a konkretniej bólu, który podobno jej towarzyszy. Ale przemogłam się i byłam bardzo mile zaskoczona! Czułam jedynie delikatne mrowienie na nogach, ale na pewno nie można tego nazwać bólem. Jak widać, każdy ma swój indywidualny próg bólu. – Karolina, 24 lata

Wyjeżdżam na pół roku do Azji i wosk jako metoda depilacji w tym momencie nie wystarczył. Postanowiłam zaryzykować z laserowym usuwaniem owłosienia i od razu poszłam na wszystko – nogi, pachy, bikini. Bałam się trochę, bo raczej nie jestem na czasie z trendami urodowymi, ale strach okazał się bezpodstawny. Zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Już nie mogę się doczekać, aż założę strój kąpielowy! – Gosia, 27 lat

Moja żona namówiła mnie na laserowe usuwanie włosów laserem LightSheer® DUET™ High Speed, bo ciągle narzekałem jej na zbyt gęste i długie włosy na plecach i klatce piersiowej. Ona zresztą też ich nie lubiła. Polecam tę metodę – od serii zabiegów minęły 2 miesiące, a wspomniane miejsca są wciąż gładkie. – Janek, 36 lat

Cennik i aktualne promocje

Walentynki promocja 2020

*PAKIET OPEN to pakiet dostosowany do Ciebie – to Ty decydujesz na jakie partie ciała go wykorzystasz (dotyczy dużych partii ciała od 199 zł). Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Zabiegi w cenach promocyjnych nie podlegaja zwrotom. Zabiegi depilacji laserowej nie wymieniaja się na inne zabiegi. Po wykorzystaniu zabiegów z wykupionego pakieu możesz ponownie kupić pakiet lub pojedynczy zabieg w regularnej cenie 199zł.

kolana 99 zł
linia brzucha 99 zł
sutki 99 zł
wąsik 99 zł
bikini całkowite (szpara pośladkowa GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
baki
od 149 zł do 199 zł*
broda
od 149 zł do 199 zł*
brzuch (linia brzucha GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
cała twarz
od 149 zł do 199 zł*
dłonie
od 149 zł do 199 zł*
kark
od 149 zł do 199 zł*
klatka piersiowa
od 149 zł do 199 zł*
łydki (stopy GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
pachy
od 149 zł do 199 zł*
plecy
od 149 zł do 199 zł*
policzki
od 149 zł do 199 zł*
pośladki
od 149 zł do 199 zł*
przedramiona (DŁONIE GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
ramiona
od 149 zł do 199 zł*
stopy
od 149 zł do 199 zł*
szpara pośladkowa
od 149 zł do 199 zł*
szyja
od 149 zł do 199 zł*
uda (kolana GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
nogi (łydki i uda + GRATIS kolana i stopy)
od 298 zł do 399 zł*
ręce (ramiona i przedramiona + GRATIS dłonie)
od 298 zł do 399 zł*

Umów się na wizytę już dziś!