fbpx
Widok 2/4 50-052 Wrocław PN-PT 09:00-20:00 SO 9:00-15:00 600 095 020

Depilacja laserowa Kamieniec Wrocławski

https://proclinic.pl/wp-content/uploads/2019/09/depilacja-laserowa-wroclaw-1200x800.jpg

Laser LightSheer® DUET™ HIGH SPEED – poznaj innowacyjną metodę depilacji!

Kto z nas nie miał choć jednej sytuacji, w której żałował, że nie ogolił nóg dzień wcześniej, bo właśnie wypadł mu np. niespodziewany wypad nad wodę? Naprzeciw takim niepożądanym wydarzeniom wychodzi rewelacyjna metoda – laserowe usuwanie owłosienia za pomocą lasera diodowego LightSheer® DUET™. Urządzenie gwarantuje do czterech razy szybsze efekty, a co więcej – trwałe, tak trwałe, że bardziej się już nie da - laser usuwa cebulkę włosa raz na zawsze!

Efektywna depilacja laserowa w okolicach Kamieńca Wrocławskiego

Zdecyduj się na zabieg depilacji laserowej w ProClinic®. To tylko 20 minut drogi samochodemod Kamieńca Wrocławskiego! Przyjedź do centrum spotkaj się ze znajomymi. W przerwie odwiedź naszą klinikę. Nie musisz już stresować się nagłą sytuacją, w której zbędne owłosienie przysporzy Ci wstydu. Oto Twoje rozwiązanie – laserowa depilacja LightSheer® DUET™ HIGH SPEED!

Jakie są zalety depilacji laserowej?

  • Nic nie może się równać z efektami laserowego usuwania włosów – ani wosk, ani maszynka.
  • Laser diodowy jest w 100% bezpiecznym urządzeniem, który nie uszkadza żadnej warstwy skóry.
  • Depilacja laserowa jest bardzo precyzyjna, dbając o komfort zabiegu.
  • Rezultaty są szybko widoczne - aby pozbyć się wszystkich włosów z danej partii ciała, wystarczy już jedna seria zabiegów (około 6 wizyt).
  • Depilacja laserowa jest odpowiednia również dla wrażliwej skóry, ponieważ nie wysusza oraz nie zostawia podrażnień w postaci np. czerwonych krostek, jak maszynka.
  • Znamiona i pieprzyki nie są przeciwwskazaniem do wykonania laserowej depilacji.

Opinie osób, które skorzystały z depilacji LightSheer® DUET™ HIGH SPEED

Jestem zawodową pływaczką, więc muszę ciągle pamiętać o perfekcyjnej depilacji – także dla lepszych wyników. Oczywiście jest to męczące, więc szukałam sposobu, który na długo usunie niechciane włoski z nóg, pach i bikini. Depilacja laserowa okazała się strzałem w dziesiątkę! - Emilia, 29 lat

Laserową depilację poleciła mi moja serdeczna przyjaciółka, która sama się na nią zdecydowała. Generalnie byłam sceptycznie nastawiona, zwłaszcza z powodu bólu, ale wybierałam się w wielomiesięcznąnpodróż i nie chciałam sobie zawracać głowy depilacją. Skorzystałam i jestem bardzo zadowolona – wszystko odbyło się bezboleśnie i na najwyższym poziomie. - Sandra, 37 lat

Borykam się z problemem nadmiernego owłosienia na rękach i dłoniach. I choć w przypadku faceta może się to wydawać normalnym miejscem na włosy, ja czułem się bardzo nieatrakcyjnie, ponieważ jak dla mnie, włosów było zdecydowanie za dużo. Udałem się na laserowe usuwanie włosów. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Już nie muszę się wstydzić i mogę nosić krótkie rękawy! - Karol, 42 lata

*PAKIET OPEN to pakiet dostosowany do Ciebie - to Ty decydujesz na jakie partie ciała go wykorzystasz (dotyczy dużych partii ciała od 199 zł). Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Zabiegi w cenach promocyjnych nie podlegaja zwrotom. Zabiegi depilacji laserowej nie wymieniaja się na inne zabiegi. Po wykorzystaniu zabiegów z wykupionego pakieu możesz ponownie kupić pakiet lub pojedynczy zabieg w regularnej cenie 199zł.