fbpx
Widok 2/4 50-052 Wrocław PN-PT 09:00-20:00 SO 9:00-15:00 +48 600 095 020

Depilacja laserowa Długołęka

https://proclinic.pl/wp-content/uploads/2019/09/depilacja-laserowa-wroclaw-1200x800.jpg

Laserowa depilacja LightSheer® DUET™ HIGH SPEED – zamień maszynkę na niezwykłą gładkość

Depilacja maszynką zawsze kończy się podrażnieniem lub zacięciem? Depilator lub wosk również są problematyczne? Mamy dla Ciebie alternatywę: depilację laserem diodowym LightSheer® DUET™ HIGH SPEED, którą przeprowadzamy w naszej klinice kosmetyki laserowej i estetycznej ProClinic®. Co więcej, depilacja laserowa usuwa włoski bezpowrotnie, więc nie musisz pamiętać o regularnym kupnie maszynek i pianki, a ponadto zawsze będziesz przygotowana na wyjście na basen lub plażę.

Dobra depilacja laserowa w okolicach Długołęki

Klinika kosmetyki laserowej i estetycznej ProClinic znajduje się w samym centrum. Jest oddalona tylko o 16 minut jazdy samochodem od Długołęki. Duży parking po drugiej strony ulicy sprawia, że wizyta w naszej klinice jest bezproblemowa. Zrób zakupy, spotkaj się ze znajomymi w centrum i skorzystaj przy okazji z Depilacji Laserowej i innych zabiegów już dziś!

Zauważ, że laser Light Sheer depiluje nawet cztery razy szybciej, a przy tym jest bezpieczny i bardzo skuteczny. Zapomnij o niechcianych włosach na nogach, pod pachami czy w okolicach bikini. Postaw na rewelacyjną laserową depilację LightSheer® DUET™ HIGH SPEED!

Jakie są zalety depilacji laserowej?

  • Zabieg trwałego usuwania włosów laserem LightSheer® DUET™ High Speed przynosi wspaniałe efekty, o które trudno w przypadku tradycyjnych metod depilacji.
  • Laser diodowy nie uszkadza skóry ani znajdujących się w niej tkanek.
  • Depilacja laserowa jest dokładna i szybka, jednocześnie dbając o jak najmniejsze odczucie dyskomfortu w trakcie zabiegu.
  • Aby kompletnie pozbyć się owłosienia z wybranej części ciała, wystarczy już jedna seria zabiegów (czyli około 6 wizyt).
  • Posiadacze wrażliwej skóry mogą bezproblemowo poddać się depilacji laserowej, gdyż zabieg nie powoduje podrażnień, skaleczeń ani nie wysusza skóry.
  • Posiadanie znamion i pieprzyków nie jest przeciwwskazaniem do depilacji laserowej.
  • Znika problem wrastających włosków.

Opinie osób, które skorzystały z depilacji LightSheer® DUET™ HIGH SPEED

Z depilacji laserowej skorzystałam dwa lata temu i do dziś mam jedwabiście gładką skórę. Pełna profeska, serdecznie polecam! Miła obsługa, wysokiej klasy sprzęt i przyjemna atmosfera, dzięki której nie stresowałam się tak bardzo. - Jadwiga, 29 lat

Za namową przyjaciółki poddałam się depilacji laserowej. Dużo pływam, uprawiam też inne sporty i podróżuję, więc to dla mnie najlepsza opcja. I jestem bardzo zadowolona – nogi i pachy są gładziuteńkie. - Kornelia, 34 lata

Jestem dowodem na to, że mężczyźni też mogą skorzystać z laserowej depilacji. Ja zdecydowałem się na usunięcie włosów na klatce piersiowej, bo to była moja kłopotliwa sfera. I teraz żyje mi się o wiele lepiej, czuję się atrakcyjniej i moja dziewczyna też widzi zmianę. - Paweł, 38 lat

*PAKIET OPEN to pakiet dostosowany do Ciebie - to Ty decydujesz na jakie partie ciała go wykorzystasz (dotyczy dużych partii ciała od 199 zł). Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Zabiegi w cenach promocyjnych nie podlegaja zwrotom. Zabiegi depilacji laserowej nie wymieniaja się na inne zabiegi. Po wykorzystaniu zabiegów z wykupionego pakieu możesz ponownie kupić pakiet lub pojedynczy zabieg w regularnej cenie 199zł.