Depilacja laserowa Długołęka

Laserowa depilacja LightSheer® DUET™ HIGH SPEED – zamień maszynkę na niezwykłą gładkość

Depilacja maszynką zawsze kończy się podrażnieniem lub zacięciem? Depilator lub wosk również są problematyczne? Mamy dla Ciebie alternatywę: depilację laserem diodowym LightSheer® DUET™ HIGH SPEED, którą przeprowadzamy w naszej klinice kosmetyki laserowej i estetycznej ProClinic®. Co więcej, depilacja laserowa usuwa włoski bezpowrotnie, więc nie musisz pamiętać o regularnym kupnie maszynek i pianki, a ponadto zawsze będziesz przygotowana na wyjście na basen lub plażę.

Dobra depilacja laserowa w okolicach Długołęki

Klinika kosmetyki laserowej i estetycznej ProClinic znajduje się w samym centrum. Jest oddalona tylko o 16 minut jazdy samochodem od Długołęki. Duży parking po drugiej strony ulicy sprawia, że wizyta w naszej klinice jest bezproblemowa. Zrób zakupy, spotkaj się ze znajomymi w centrum i skorzystaj przy okazji z Depilacji Laserowej i innych zabiegów już dziś!

Zauważ, że laser Light Sheer depiluje nawet cztery razy szybciej, a przy tym jest bezpieczny i bardzo skuteczny. Zapomnij o niechcianych włosach na nogach, pod pachami czy w okolicach bikini. Postaw na rewelacyjną laserową depilację LightSheer® DUET™ HIGH SPEED!

Jakie są zalety depilacji laserowej?

  • Zabieg trwałego usuwania włosów laserem LightSheer® DUET™ High Speed przynosi wspaniałe efekty, o które trudno w przypadku tradycyjnych metod depilacji.
  • Laser diodowy nie uszkadza skóry ani znajdujących się w niej tkanek.
  • Depilacja laserowa jest dokładna i szybka, jednocześnie dbając o jak najmniejsze odczucie dyskomfortu w trakcie zabiegu.
  • Aby kompletnie pozbyć się owłosienia z wybranej części ciała, wystarczy już jedna seria zabiegów (czyli około 6 wizyt).
  • Posiadacze wrażliwej skóry mogą bezproblemowo poddać się depilacji laserowej, gdyż zabieg nie powoduje podrażnień, skaleczeń ani nie wysusza skóry.
  • Posiadanie znamion i pieprzyków nie jest przeciwwskazaniem do depilacji laserowej.
  • Znika problem wrastających włosków.

Opinie osób, które skorzystały z depilacji LightSheer® DUET™ HIGH SPEED

Z depilacji laserowej skorzystałam dwa lata temu i do dziś mam jedwabiście gładką skórę. Pełna profeska, serdecznie polecam! Miła obsługa, wysokiej klasy sprzęt i przyjemna atmosfera, dzięki której nie stresowałam się tak bardzo. – Jadwiga, 29 lat

Za namową przyjaciółki poddałam się depilacji laserowej. Dużo pływam, uprawiam też inne sporty i podróżuję, więc to dla mnie najlepsza opcja. I jestem bardzo zadowolona – nogi i pachy są gładziuteńkie. – Kornelia, 34 lata

Jestem dowodem na to, że mężczyźni też mogą skorzystać z laserowej depilacji. Ja zdecydowałem się na usunięcie włosów na klatce piersiowej, bo to była moja kłopotliwa sfera. I teraz żyje mi się o wiele lepiej, czuję się atrakcyjniej i moja dziewczyna też widzi zmianę. – Paweł, 38 lat

Cennik i aktualne promocje

Walentynki promocja 2020

*PAKIET OPEN to pakiet dostosowany do Ciebie – to Ty decydujesz na jakie partie ciała go wykorzystasz (dotyczy dużych partii ciała od 199 zł). Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Zabiegi w cenach promocyjnych nie podlegaja zwrotom. Zabiegi depilacji laserowej nie wymieniaja się na inne zabiegi. Po wykorzystaniu zabiegów z wykupionego pakieu możesz ponownie kupić pakiet lub pojedynczy zabieg w regularnej cenie 199zł.

kolana 99 zł
linia brzucha 99 zł
sutki 99 zł
wąsik 99 zł
bikini całkowite (szpara pośladkowa GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
baki
od 149 zł do 199 zł*
broda
od 149 zł do 199 zł*
brzuch (linia brzucha GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
cała twarz
od 149 zł do 199 zł*
dłonie
od 149 zł do 199 zł*
kark
od 149 zł do 199 zł*
klatka piersiowa
od 149 zł do 199 zł*
łydki (stopy GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
pachy
od 149 zł do 199 zł*
plecy
od 149 zł do 199 zł*
policzki
od 149 zł do 199 zł*
pośladki
od 149 zł do 199 zł*
przedramiona (DŁONIE GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
ramiona
od 149 zł do 199 zł*
stopy
od 149 zł do 199 zł*
szpara pośladkowa
od 149 zł do 199 zł*
szyja
od 149 zł do 199 zł*
uda (kolana GRATIS)
od 149 zł do 199 zł*
nogi (łydki i uda + GRATIS kolana i stopy)
od 298 zł do 399 zł*
ręce (ramiona i przedramiona + GRATIS dłonie)
od 298 zł do 399 zł*

Umów się na wizytę już dziś!