Zabiegi kosmetyczne dla pana młodego

Para młoda w dzień swojego ślubu, zwraca uwagę wszystkich gości. Nie tylko panna młoda powinna wyglądać olśniewająco – pan młody także powinien zachwycać wyglądem i elegancją. Promienna i gładka cera bez przebarwień, zadbane dłonie, oczy bez efektu podkrążenia – to wygląd, który powinien prezentować każdy pan młody w ten wyjątkowy dzień. Jakie zabiegi kosmetyczne są zalecane dla pana młodego? Odpowiadamy.

 

Spis treści:

  • Peeling chemiczny twarzy oraz dłoni
  • Laserowe fotoodmładzanie
  • Laserowe usuwanie przebarwień

We wpisie dowiesz się jakie efekty dają zabiegi zalecane dla pana młodego przed ślubem; peeling chemiczny twarzy oraz dłoni, laserowe odmładzanie skóry, oraz laserowe usuwanie przebarwień.

 

Peeling chemiczny twarzy oraz dłoni

W dniu ślubu warto zadbać o dłonie, aby obrączki na palcach prezentowały się jak najlepiej. Peeling chemiczny to inaczej peeling kwasem. Do zabiegu używa się różnego rodzaju kwasów o różnym stężeniu – dopasowując jego działanie i intensywność do zamierzonych efektów. Rozróżniamy kilka typów peelingów które dają odmienne rezultaty. Mask Peel to typ maski dedykowany dla skóry tłustej i trądzikowej. Oczyszcza twarz z martwego naskórka, redukuje widoczność porów i reguluje wydzielanie sebum. Milk Peel zawiera takie składniki aktywne jak kwas mlekowy, salicylowy i glikolowy. Pomaga likwidować drobne zmarszczki i ujednolica koloryt skóry. Mela Peel doskonale nadaje się dla mężczyzn zmagających się z przebarwieniami skóry. Składniki aktywne peelingu to kwas azelainowy, glikolowy, mlekowy kojowy i inne. Zabieg Mela Peel Forte działa zbawiennie na przebarwienia pozapalne i gwarantuje długotrwałe efekty. Cosmo Peel odbywa się przy użyciu 15% kwasu TCA i jest dedykowany do usuwania głębokich, ciężkich do usunięcia przebarwień. Poprawia ogólną strukturę skóry.

 

Laserowe fotoodmładzanie

To delikatny zabieg odbudowy naskórka, przy użyciu światła lasera. Metoda ta jest zupełnie bezpieczna i bezbolesna, daje także dodatkowe korzyści. Możemy z jej pomocą pozbyć się drobnych zmarszczek i bruzd na skórze, usunąć przebarwienia posłoneczne, potrądzikowe, a jednocześnie stymulować skórę do odbudowy włókien kolagenowych. Energia lasera obkurcza naczynia krwionośne w skórze właściwej, powodując usuwanie pękających naczynek – pajączków. W efekcie zabiegu skóra jest gładka, rozjaśniona, napięta a pory zostają obkurczone. To idealny zabieg dla pana młodego, a efekty są widoczne nawet po jednym zabiegu!

 

Laserowe usuwanie przebarwień

Jest to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania przebarwień. Wskazaniami do zabiegu jest występowanie piegów, przebarwień po zabiegach, po trądziku, polekowych czy pozapalnych. Laser skutecznie wyrównuje koloryt skóry w takich miejscach jak twarz, szyja, czy dłonie. Rekomenduje się wykonanie 3-5 zabiegów powtarzanych z miesięczną przerwą pomiędzy nimi, aby efekty były najbardziej satysfakcjonujące. Po laserowym usuwaniu przebarwień skóra pana młodego będzie ujednolicona i rozjaśniona.

Polecane wpisy