Na jak długo starcza depilacja laserowa?

Depilacja laserowa jest najtrwalszym zabiegiem depilacji, na jaki możemy się zdecydować. Przy optymalnych warunkach i odpowiednio wykonanym zabiegu możemy cieszyć się gładką skórą na zawsze! Odpowiednio wykonana seria zabiegów i sprzęt najwyższej klasy gwarantuje efekty, jakich nigdy nie osiągniemy, decydując się na depilację klasyczną woskiem, depilatorem, czy plastrami, nie wspominając o codziennej depilacji maszynką. Na depilację laserową decydujemy się ze względów estetycznych, ale dopiero po procesie usuwania owłosienia, dostrzegamy, jak bardzo podnosi się nasz komfort życia. Obecnie depilację laserową stosuje się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Spis treści:

  • Jak skuteczna jest depilacja laserowa?
  • Po ilu zabiegach są najlepsze efekty?
  • Jak długo utrzymuje się efekt?

Z tego tekstu dowiesz się, jak długo utrzymuje się efekt gładkiej skóry po depilacji laserowej, ile zabiegów daje oczekiwane efekty, oraz jak bardzo skuteczne jest laserowe usuwanie owłosienia.

Jak skuteczna jest depilacja laserowa?

Już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej można dostrzec, że włoski są rzadsze i słabsze. Ich usunięcie ocenia się na 30%. Po odbyciu pełnej serii zleconej przez specjalistę można śmiało mówić o efekcie gładkiej skóry..

Po ilu zabiegach są najlepsze efekty?

Kluczem do udanej depilacji laserowej jest regularność i cierpliwość. Ilość zabiegów i ich częstotliwość to kwestia indywidualna. Plan zabiegów najczęściej ustala się na konsultacji i w trakcie trwania serii, kiedy na bieżąco widzimy efekty. Między zabiegami zaleca się zrobić około 8 tygodni przerwy. Jeśli chodzi o liczbę zabiegów, zaleca się 6-8 zabiegów. Najszybciej efekty są widoczne, gdy mamy grube i ciemne włosy.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty depilacji laserowej są uzależnione od pacjenta. Każdy organizm jest inny, ale odpowiednio przeprowadzona depilacja laserowa, podczas której zostały usunięte cebulki mieszków włosowych, powinna dać trwałą skuteczność. Laserowe usuwanie owłosienia to metoda, na którą naprawdę warto się zdecydować, ponieważ zapewnia ona bardzo wysoką skuteczność. Między innymi sprzęt najnowszej generacji, taki jak używany w naszej klinice – laser LightSheer Duet pozwala na trwałą radość z gładkiej skóry.

Polecane wpisy
pierwszy-raz-na-depilacji-laserowejZabieg – duża głowica.