Laserowe usuwanie wąsika cena

Kobiecy wąsik jest wstydliwym problemem wielu kobiet. Może być naszym utrapieniem bez względu na wiek. Zarówno młode kobiety, jak i starsze panie zmagają się z wąsikiem. Na szczęście istnieje skuteczny sposób na to, aby szybko, bezboleśnie i trwale się z nim rozprawić. Mowa o depilacji laserowej! Jednym z najbardziej nowoczesnych urządzeń na rynku jest laser diodowy LightSheer Duet. Wyposażony jest on w dwie głowice: mniejszą i większą, aby z jeszcze większą precyzją depilować wybrany obszar. Przy usuwaniu wąsika korzysta się z mniejszej głowicy wyposażonej w nakładkę chłodzącą. Dzięki temu sam zabieg nie wiąże się z bólem. Co warto wiedzieć, jeśli chodzi o laserowe usuwanie wąsika? Ile kosztuje zabieg?

Spis treści:

Depilacja laserowa wąsika – na czym polega?
Laserowe usuwanie wąsika cena
Jak wygląda zabieg usuwania wąsika laserem?
Czy warto zdecydować się na zabieg?

Z wpisu dowiesz się, na czym polega depilacja laserowa wąsika, ile kosztuje zabieg depilacji laserem, jak przebiega oraz jakie są jego efekty.

Depilacja laserowa wąsika – na czym polega?

Widoczny, ciemny wąsik bez wątpienia nie dodaje kobietom urody. Co więcej, bardzo często staje się przyczyną mnóstwa kompleksów, odbiera pewność siebie, sprawia, że czujemy zakłopotanie. Owszem, można zdecydować się na wyrywanie włosków pęsetą lub korzystać z plastrów z woskiem, jednak jest to mozolne zajęcie, które dodatkowo jest bolesne i powoduje podrażnienie czy wrastanie włosków.

Depilacja laserowa wąsika z użyciem profesjonalnego sprzętu medycznego LightSheer Duet nie jest z pewnością uciążliwa czy niekomfortowa. W przeciwieństwie do tradycyjnych, wyżej wspomnianych metod, pozwala na pozbycie się włosków nad górną wargą na stałe! Wiązka lasera niszczy mieszki włosowe, wnika w skórę i zapewnia trwały efekt gładkiej skóry. Laser diodowy Light Sheer usuwa przeważnie do 95% owłosienia. Pozostałe włoski mogą odrosnąć, ale będą cienkie, jaśniejsze i miękkie. Będą zatem praktycznie niewidoczne.

Laserowe usuwanie wąsika cena

Wiele kobiet zastanawia się nad tym, ile kosztuje laserowe usuwanie wąsika. Cena za jeden zabieg depilacji laserowej w tym obszarze to 99 złotych. Liczba sesji ustalana jest indywidualnie przez kosmetologa. Im ciemniejszy wąsik i grubsze włoski, tym znacznie lepsze i szybsze będą rezultaty. Przeważnie konieczne jest wykonanie ok. 6 zabiegów w odstępach co kilka tygodni. Jak widać, koszt jest zatem bardzo atrakcyjny, biorąc pod uwagę fakt, że już na zawsze pożegnamy ten szpecący meszek nad górną wargą.

Jak wygląda zabieg usuwania wąsika laserem?

Zabieg usuwania wąsika laserem LightSheer Duet jest poprzedzony specjalistyczną konsultacją. Podczas niej kosmetolog wykluczy ewentualne przeciwwskazania pacjentki do zabiegu. Oceni ogólny stan zdrowia, wykluczy przeciwwskazania, a także podejmie próbę laserową. parametry urządzenia dobiera się indywidualnie, biorąc pod uwagę wiek, kolor włosów, karnację. Głowica urządzenia jest przykładana do skóry. Laser diodowy wysyła wiązki światła, które pochłaniają melaninę – barwnik znajdujący się we włosach, odpowiadający za ich barwę. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie lub opuchlizna, jednak szybko one znikają.

Czy warto zdecydować się na zabieg?

Chcąc cieszyć się komfortem życia, większą pewnością siebie, pożegnać wstydliwy problem, warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej wąsika. W naszej klinice panuje przyjazna atmosfera, dlatego każdy pacjent czuje się komfortowo. Doradzimy, jak rozwiązać dany problem. Każda kobieta, która chce zlikwidować niechciane owłosienie z twarzy bądź innych partii ciała, może udać się do nas na konsultacje. Oferujemy dodatkowo atrakcyjne promocje i pakiety na depilację laserową, dlatego zabiegi można przeprowadzić jeszcze taniej! Gwarantujemy również opiekę wykwalifikowanych specjalistów oraz indywidualne podejście.

Polecane wpisy
Zabieg – duża głowica.Linia biała depilacja - co to jest?