Kto wykonuje depilację laserową?

Odpowiednio przeprowadzona depilacja laserowa to klucz do satysfakcjonujących efektów. Oczywiście ważne jest nasze przygotowanie i pielęgnacja po zabiegu, ale najważniejsze jest odpowiednie zaplanowanie serii zabiegów, odpowiedni sprzęt i przeprowadzenie zabiegu w sposób profesjonalny. Depilacja laserowa to zabieg, któremu powinniśmy poddać się w renomowanej i sprawdzonej klinice. Fizycznie procedura depilacji laserowej wykonywana jest przez doświadczonych i szkolnych w tej dziedzinie kosmetologów. Wtedy zabieg jest w pełni bezpieczny, a po czasie możemy cieszyć się gładką skórą na zawsze! Zabieg polega na przystawianiu do skóry głowicy, której wiązki światła niszczą włos wraz z jego cebulką. Ze względu na fazę wzrostu włosa depilację należy powtórzyć w serii kilku zabiegów oddzielnych od siebie regularnym czasem ośmiu tygodni.

Spis treści:

  • Jakie są przeciwwskazania do depilacji laserowej?
  • Jak należy dbać o skórę po zabiegu?
  • Gdzie najlepiej poddać się laserowemu usuwania owłosienia

Właśnie z tego tekstu dowiesz się, gdzie należy poddać się laserowemu usuwania owłosienia, by efekty były na najwyższym poziomie, a zabieg był w pełni bezpieczny. Ponadto przekonasz się, kto taki zabieg przeprowadza, jakie są przeciwwskazania oraz jak należy dbać o skórę po zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do depilacji laserowej?

Niestety, choć jest tak popularny zabieg, depilacji laserowej nie mogą się poddać choćby kobiety w ciąży. Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu laserowego usuwanie owłosienia są także: ostatnio przebyte zabiegi chirurgiczne, rozrusznik serca, cukrzyca, choroby skórne, aktywne infekcje skóry, skłonności do przebarwień, podrażnienia skórne, przyjmowanie leków lub ziół światłouczulających oraz świeża opalenizna.

Jak należy dbać o skórę po zabiegu?

Po zabiegu zabrania się opalania oraz wszelkiego rodzaju czynności, które mogą podrażniać skórę takich jak: sauna, gorące kąpiele, aktywność fizyczna, peelingi, złuszczanie naskórka. Ponadto warto w pielęgnacji pozbyć się kosmetyków, które w składzie mają alkohol, a stosować te w pełni bezpieczne, które koją, łagodzą i chronią naszą skórę. Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą wystąpić zaczerwienienia, które są naturalną reakcją na ciepło, jakie wytwarza wiązka lasera.

Gdzie najlepiej poddać się laserowemu usuwaniu owłosienia?

Depilacji laserowej najlepiej poddać się w sprawdzonej klinice. Ważne, aby było to renomowane miejsce, w którym mamy do czynienia ze specjalistami. Tak właśnie jest w Proclinic. Dysponując najnowocześniejszym laserem do depilacji, czyli LightSheer Duet możemy zapewnić naszym pacjentom szybkie efekty i komfortowy zabieg. Ponadto oferujemy konsultacje przed zabiegiem w celu sprawdzenia, czy nie istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia depilacji. W naszej klinice dbamy o bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Depilację laserową przeprowadzają specjaliści wykwalifikowani w tej dziedzinie i doskonale znający sprzęt oraz wszelkie procedury. Zabieg depilacji laserowej najczęściej wykonuje doświadczony w tej specjalizacji kosmetolog. Profesjonalne podejście do zabiegów depilacji laserowej przekłada się na efekty i wielu zadowolonych pacjentów.

Polecane wpisy
dlaczego-depilacja-laserowa-bolipierwszy-raz-na-depilacji-laserowej