Karboksyterapia – jak długo utrzymuje się efekt?

Niezwykły zabieg, który w prosty sposób pozwala nam na pozbycie się takich problemów, jak cienie pod oczami, cellulit, czy słaba kondycja włosów. Karboksyterapia to zabieg, w którym wykorzystuje się medyczny dwutlenek węgla. Dzięki użyciu specjalnej aparatury dwutlenek węgla zostaje równomiernie rozprowadzony, a naczynia krwionośne są odpowiednio stymulowane. Miejsca na ciele, gdzie skóra poddawana jest karboksyterapii, mają dostarczone odpowiednie substancje odżywcze. Skóra zostaje wyrównana, a efekt zachwyca.Liczbę i częstotliwość zabiegów indywidualnie dobiera kosmetolog.

Spis treści:

 • Karboksyterapia sposób na rozstępy
 • Karboksyterapia redukuje worki i cienie pod oczami
 • Efekty karboksyterapii
 • Z tego wpisu dowiesz się, jak karboksyterapia oddziałuje na rozstępy oraz dlaczego jest na nie jednym z najlepszych sposobów, co więcej dowiesz się jak zabieg, w którym używa się medycznego dwutlenku węgla, wspaniale redukuje worki i cienie pod oczami. Ponadto poznasz efekty karboksyterapii i tego, jak długo utrzymuje się efekt na skórze po wykonaniu serii takich zabiegów.

  Karboksyterapia sposób na rozstępy

  Zabieg, który doskonale radzi sobie z rozstępami to właśnie karboksyterapia. Mimo że skuteczność zabiegu zależna jest od wielu czynników, to metoda wykorzystująca medyczny dwutlenek węgla jest właśnie polecana, jako sposób walki z rozstępami. Dwutlenek węgla wprowadzany jest bezpośrednio w uszkodzoną skórę naszych rozstępów. To działa stymulująco na produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra z czasem zostaje wyrównana. Karboksyterapia to sposób zarówno na rozstępy w fazie zanikowej, jak i te świeże. Zabieg pozwala na zlikwidowanie rozstępów nawet do 97%, czego dowiodły badania kliniczne.

  Karboksyterapia redukuje worki i cienie pod oczami

  Worki i cienie pod oczami zdecydowanie odejmują nam uroku i często stają się naszym największym kompleksem. Używanie kremów rozjaśniających nie przynosi efektów, a codzienny makijaż wydłuża się wraz z kolejnymi warstwami korektora. Wtedy na ratunek naszej skóry pod oczami przychodzi zabieg, jakim jest karboksyterapia. Uciążliwy problem można skutecznie zredukować i odświeżyć swoje spojrzenie. Dwutlenek węgla odpowiednio stymuluje naczynia krwionośne, pozwalając na ich lepszą pracę. To właśnie sekret, jaki pozwala zniknąć cieniom i workom pod oczami na bardzo długi czas. Efekty zachwycają naszych pacjentów.

  Efekty karboksyterapii

  Efekty karboksyterapii w przypadku usuwania cellulitu czy rozstępów po zastosowaniu odpowiednio dobranej serii i wykonanie jej w zalecanych odstępach są tak naprawdę trwałe. Niestety w przypadku usuwania cieni i worków pod oczami przy pomocy zabiegu karboksyterapii efekty utrzymują się około pół roku, do dziewięciu miesięcy. Zabieg trzeba co jakiś czas powtarzać, by utrzymać jego efekty.

  Polecane wpisy
  karboksyterapia-jak-częstoendermologia-ile-zabiegow