Jak wygląda endermologia?

Zabieg, o którym wiele się mówi, czyli endermologia. W otoczeniu każdego z nas znajdzie się osoba, która chodzi na takie zabiegi, ale jak wygląda endermologia i w czym tkwi jej sekret? To pytania, które zadaje sobie wielu pacjentów przed zdecydowaniem się na taką formę zadbania o swoje ciało i skórę. Endermologia to jedna z najefektywniejszych form wysmuklania sylwetki oraz pobudzenia skóry twarzy. Pierwsze efekty zabiegu endermologii, są widoczne już po 3 zabiegach.

Spis treści:

  • Wskazania i przeciwwskazania do endermologii
  • Endermologia LPG Alliance
  • Endermologia – jak wygląda zabieg?

Endermologia LPG Alliance to najnowsza metoda w dziedzinie tego typu zabiegów. Jednak jak w przypadku każdego zabiegu z zakresu kosmetologii istnieją określone wskazania i przeciwwskazania, o których dowiecie się z dalszej części tekstu.

Wskazania i przeciwwskazania do endermologii

Do przeprowadzenia zabiegu endermologii poza chęcią poprawy wyglądu sylwetki kwalifikują pewnie wskazania takie jak: problematyczny cellulit, pozbawiona elastyczności i gęstości skóra, oporna tkanka tłuszczowa, zastoje limfatyczne i poprawa kolorytu. Niestety nie wszyscy pacjenci zdecydowanie na endermologię mogą poddać się temu zabiegowi. Istnieją przeciwwskazania do poddania się masażowi mechanicznemu i są to: stany zapalne skóry, zakrzepy, zaawansowana miażdżyca naczyń obwodowych, gorączka, krwawienia, krwotoki, choroby nowotworowe, rozrusznik serca, nieuregulowana tarczyca, cukrzyca, stwardnienie rozsiane, epilepsja, nieuregulowane nadciśnienie oraz przebyte niedawno zawały. Należy o tym pamiętać i podczas konsultacji z kosmetologiem i szczerze powiedzieć mu o swoich dolegliwościach.

Endermologia LPG Alliance

Wśród LPG Endermologie Cellu M6 KeyModule, LPG Endermologie Integral czy LPG Endermologie LIPO M6 to właśnie Endermologie LPG Alliance jest najnowszym urządzeniem do zabiegu endermologii. Nowoczesny sprzęt pozwala osiągnąć najlepsze efekty. Alliance wyróżnia zupełnie nowa głowica, która daje komfort podczas zabiegu oraz oddziałuje wieloaspektowo.

Endermologia – jak wygląda zabieg?

Urządzenie jest wyposażone w głowicę, którą wykonywany jest podciśnieniowy masaż mechaniczny. Pacjent w czasie zabiegu musi być ubrany w kombinezon endermowear, który zapewnia komfort oraz pozwala na głębsze chwytanie tkanek. Roli głowicy pobudzają skórę i tkanki, dzięki czemu następuje redukcja tłuszczu, sylwetka staje się wymodelowana, cellulit zostaje zredukowany, a ciało i skóra są ujędrnione. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, masaż nie pozostawia krwiaków i siniaków. Zabieg trwa około 45 minut i powtarzany jest w serii minimum 10, każdy co 2-3 dni, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Polecane wpisy
dlaczego-depilacja-laserowa-nie-działamezoterapia-a-dermapen-co-wybrac