Jak wygląda depilacja laserowa głębokiego bikini?

Kobiety bardzo często decydują się na depilację laserową głębokiego bikini. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod depilacji – a szczególnie dla depilacji woskiem, która jest bardzo bolesna. Najnowsze zdobycze technologii pozwalają skutecznie zredukować niechciane owłosienie. Jak wygląda depilacja laserowa głębokiego bikini? Jak się przygotować do zabiegu? Wyjaśniamy!

Spis treści:

  • Depilacja laserowa głębokiego bikini – co to takiego?
  • Jak przygotować się do laserowej depilacji bikini?
  • Jak wygląda depilacja bikini głębokiego?

Z wpisu dowiesz się, na czym polega depilacja laserowa głębokiego bikini, jak przygotować się do zabiegu oraz na jakie efekty można liczyć.

Depilacja laserowa głębokiego bikini – co to takiego?

Depilacja laserowa bikini to zabieg, który niesie za sobą szereg korzyści. Obecnie kobiety decydują się na usunięcie włosków z miejsc intymnych ze względu na aspekt estetyczny, ale także z uwagi na kwestie higieny. Decydując się na depilację laserową bikini mamy do wyboru dwa warianty. Pierwszy polega na usunięciu włosów do linii bikini, drugi to głęboka depilacja, czyli całkowite usunięcie owłosienia z miejsc intymnych – także na wargach sromowych.

Sama depilacja laserowa bikini pozwala na pozostawienie np. cienkiego paseczka, który sięga do wzgórka łonowego. Kobiety, które nie chcą całkowicie usuwać włosków, ale cenią sobie komfort, mogą wybrać laserową depilację bikini francuskiego. Włoski wtedy są usuwane jedynie z linii bielizny, z kolei na wzgórku łonowym można je uformować np. w kształt trójkąta.

Jak przygotować się do laserowej depilacji bikini?

Zabieg depilacji laserowej bikini umożliwia pozbycie się problemu owłosienia. Poprawia komfort każdej kobiety. Bardzo ważne jest to, aby zabieg wykonywać w określonych odstępach czasu. Zadowalający efekt można uzyskać po ok. 6 zabiegach w renomowanej klinice. Wysoką skutecznością cechuje się laser diodowy LightSheer Duet. Za jego pomocą można pozbyć się włosów w czasie 3 razy krótszym!

Pierwsza wizyta to konsultacja, podczas której specjalista upewnia się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu. Dzień przed wizytą w klinice pozbywamy się włosów za pomocą maszynki. Nie smarujemy skóry balsamami, nie wyrywamy włosów pęsetą ani nie depilujemy woskiem! Szczegółowe wytyczne odnośnie do przygotowania się do zabiegu depilacji laserowej znajdują się na naszej stronie internetowej. Chętnie także udzielimy wszelkich wskazówek osobiście lub telefonicznie. Odpowiednie przygotowanie ma kluczowe znaczenie dla powodzenia całego zabiegu.

Jak wygląda depilacja bikini głębokiego?

Czy depilacja laserowa bikini boli? To indywidualna kwestia. Jeśli jednak mamy niską tolerancję na ból, strefa intymna może zostać posmarowana maścią znieczulającą. Light Sheer Duet to jednak nowoczesny laser, który pozwala na zredukowanie uczucia dyskomfortu do minimum. Podczas zabiegu często także stosuje się lodowe kompresy. Kompres zostaje przyłożony do skóry po każdorazowym “strzale” lasera.

 

Polecane wpisy
czy-depilacja-laserowa-szkodziCzy-depilacja-laserowa-usuwa-włosy-na-zawsze