Jak ujędrnić brzuch? – laserowe ujędrnianie skóry

Zmagasz się z utratą jędrności w okolicach brzucha? Idealnym wyjściem będzie zastosowanie laserowego ujędrniania skóry. Jest to zabieg wykonywany przy użyciu nowoczesnych technologii, który pomoże ci odzyskać jędrną i napiętą skórę na brzuchu. Zabieg pomaga nie tylko na brak jędrności, ale także na rozstępy i uporczywy cellulit. Ujędrnienie brzucha metodą laserową jest skutecznym i sprawdzonym sposobem, często wybieranym przez klientki. Jak ujędrnić brzuch za pomocą tej metody? Na czym polega laserowe ujędrnianie skóry? Odpowiadamy.

 

Spis treści:

  • Na czym polega laserowe ujędrnianie skóry?
  • Jak się przygotować do zabiegu?
  • Efekty laserowego ujędrniania brzucha

We wpisie dowiesz się, na czym polega laserowe ujędrnianie skóry, jak należy się przygotować do zabiegu oraz jakie są jego najważniejsze efekty.

 

Na czym polega laserowe ujędrnianie skóry?

Laserowe ujędrnianie skóry polega na naświetlaniu skóry i zadziałaniu promieniem lasera na komórki tłuszczowe. Wiązka lasera rozbija je, powodując że przybierają płynną postać. Płyn zostaje naturalnie wydalany z organizmu, w procesie metabolizmu. Światło lasera działa nie tylko na komórki tłuszczowe, ale także na komórki tkanki łącznej, pobudzając je do produkcji większej ilości elastyny i kolagenu. Odpowiadają one za jędrność i elastyczność skóry. Zabieg ma więc działanie wyszczuplające oraz odmładzające ciało. Podczas zabiegu ściśle kontroluje się poziom podgrzania skóry. Zabieg jest bezbolesny i w pełni bezpieczny. Po zabiegu kosmetolog nakłada na skórę odpowiedni preparat kojący skórę i przekazuje zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry w domu.

 

Jak się przygotować do zabiegu?

Przede wszystkim, należy umówić się na konsultację ze specjalistą i omówić z nim planowane serie zabiegów. Specjalista wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu laserowego ujędrniania skóry, wykona dokładny wywiad z pacjentem i opracuje dokładny plan leczenia. Na tym etapie należy dokładnie wyznaczyć sobie cel jaki chcemy osiągnąć. Skóra tuż przed zabiegiem musi być pozbawiona nieczystości, zdrowa, bez uszkodzeń skóry czy wykwitów. Nie ma konieczności stosowania znieczulenia, ponieważ podczas zabiegu działa specjalnie opracowany system chłodzenia skóry, który całkowicie niweluje dyskomfort związany z działaniem lasera. Po zabiegu pojawi się zaczerwienienie i obrzęk brzucha, który znika po upływie 1-2 dni. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji i można po nim wrócić od razu do codziennych czynności. 

 

Efekty laserowego ujędrniania brzucha

Naświetlanie wiązką lasera ma bardzo korzystny wpływ na poprawę elastyczności skóry. Wiązka lasera obkurcza włókna kolagenowe i elastynowe. Rozstępy i zmarszczki na brzuchu wygładzają się i ulegają znacznemu spłyceniu. Większość pacjentów zauważa efekty już po pierwszym zabiegu laserowego ujędrniania skóry. Rozstępy są mniej widoczne, tkanka tłuszczowa zmniejszona, skóra ujędrniona i napięta. Poprawia się jej kondycja ogólna, powierzchnia jest rozświetlona i nawilżona. Seria zabiegów gwarantuje świetne efekty i niweluje rozstępy nawet do 80%. Optymalne efekty osiągnąć można po upływie 2-3 miesięcy stosowania zabiegów. 

Polecane wpisy