Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać?

Najskuteczniejszy i obecnie bardzo popularny sposób na usuwanie owłosienia i to trwale to właśnie depilacja laserowa. Na wybranej partii ciała, w kilkanaście tygodni możemy całkowicie pozbyć się włosków. W naszej klinice zabieg laserowej depilacji wykonujemy laserem LightSheer Duet, który jest najnowocześniejszym sprzętem na rynku, a wyróżnia go najwyższa skuteczność. Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać? Wyjaśniamy wszelkie możliwe opcje.

Spis treści:

  • Jak wygląda zabieg?
  • Jakie są efekty?
  • Ile zabiegów potrzeba?

Z poniższego wpisu dowiesz się, jak wygląda zabieg depilacji laserowej, ponadto poznasz czas trwania zabiegu. Opowiemy Ci, jakie są efekty, jak długo się utrzymują i ilu zabiegów potrzeba by osiągnąć te satysfakcjonujące.

Jak wygląda zabieg?

W trakcie zabiegu kontrolowane wiązki światła laserowego z LightSheer Duet wypalają melaninę, która znajduje się we włoskach, wraz z cebulkami. Cebulka włosa zostaje uszkodzona, czego efektem jest nie odrastanie włosów. Wiązka światła jest w pełni bezpieczna, oddziałuje tylko na włosy, nie podgrzewając tkanek skóry. Laser oddziałuje tylko na włosy w fazie wzrostu, co jest przyczyną do powtarzania zabiegu.

Jakie są efekty?

Radość z gładkiej skóry to główny efekt depilacji laserowej. Zabieg cieszy się ogromną popularnością właśnie przez swoje efekty. Po pierwszym zabiegu zmniejszy się owłosienie o około 30%. Ostateczne efekty będą widoczne po kilku zabiegach. Pozbycie się owłosienia metodą depilacji laserowej jest skuteczne na zawsze.. Gładka skóra, o której marzy wiele osób, jest na wyciągnięcie ręki. Choć do uzyskania efektów trzeba czasu, to skuteczność depilacji mówi sama za siebie. Laser diodowy Light Sheer jeszcze bardziej wspomaga osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Jest to najnowocześniejszy sprzęt na rynku.

Ile zabiegów potrzeba?

Depilacja laserowa to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod pozbywania się owłosienia takich jak maszynki depilacja woskiem czy depilatorem. Jednak aby osiągnąć całkowicie gładką skórę potrzeba całej serii zabiegów. Przy użyciu laser LightSheer Duet będzie to jednak dużo szybsze. Po pierwszym zabiegu efekty nie są zniewalające. Szczególnie jeśli nasze włoski nie są ciemne i grube, bo to właśnie takie najszybciej i najłatwiej jest usunąć poprzez depilację laserową. W czasie trwania kolejnych zabiegów, owłosienie w fazie wzrostu jest coraz bardziej osłabione, co powoduje całkowity jego zanik. W celu doboru odpowiedniej liczby zabiegów należy udać się na konsultacje, jednak z założenia jest to minimum od 6 do 8 zabiegów z przerwami nie krótszymi niż 5 tygodni. Skuteczność zabiegu po takiej serii ocenia się na 95%. Owłosienie znika na zawsze!

Polecane wpisy
skuteczność-depilacji-laserowejJak należy przygotować się do depilacji laserowej?