Ile kosztuje depilacja laserowa klatki piersiowej?

Męska depilacja laserowa cieszy się rosnącą popularnością. Nic w tym dziwnego, bowiem depilacja klatki piersiowej staje się dla panów jednym z elementów pielęgnacji – niczym golenie twarzy czy strzyżenie włosów. Zadbani mężczyźni chcą prezentować się elegancko i z klasą. Efekt może psuć zbyt bujne owłosienie na klatce piersiowej. Codzienne golenie bywa dość czasochłonne. Dodatkowo pojawiają się podrażnienia. Rozwiązaniem jest depilacja laserowa, która stanowi obecnie najskuteczniejszy sposób na trwałe pozbycie się owłosienia z klatki piersiowej. To szybka, mniej bolesna i znacznie bardzo bezpieczna metoda. Zabieg trwa około godziny i jest poprzedzony konsultacją. Ile kosztuje depilacja laserowa klatki piersiowej? Wyjaśniamy wszelkie istotne kwestie.

Spis treści:

  • Jak wygląda zabieg depilacji klatki piersiowej?
  • Okres rekonwalescencji po depilacji laserem
  • Efekty depilacji laserowej męskiej
  • Depilacja laserowa klatki piersiowej cena

Z wpisu dowiesz się, jak wygląda oraz na czym polega zabieg depilacji laserowej klatki piersiowej, jak postępować po zabiegu oraz na jakie efekty można liczyć, a także, ile kosztuje depilacja laserowa klatki piersiowej.

Jak wygląda zabieg depilacji klatki piersiowej?

Depilacja laserowa klatki piersiowej polega na trwałym usunięciu owłosienia. Podczas zabiegu kosmetolog wykorzystuje specjalistyczny laser diodowy LightSheer Duet, którego wiązka jest kierowana w wybrane miejsce. Przenika w głąb skóry, uszkadzając mieszki włosowe i powodując ich zanik. Promieniowanie, które jest wydzielane przez laser, zostaje pochłonięte przez melaninę, czyli barwnik, mieszków włosowych. Co istotne, jedna wiązka lasera pozwala na zlikwidowanie kilkunastu włosów. Na zabieg najlepiej reagują włosy ciemne, czyli takie, które posiadają największą ilość barwnika. Im jaśniejsza skóra i ciemniejsze, tym lepsze efekty.

Zabieg depilacji klatki piersiowej laserem jest nieinwazyjny. Pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia. Najczęściej decydują się na niego mężczyźni, który na stałe chcieliby się pozbyć włosów na klatce piersiowej.

Okres rekonwalescencji po depilacji laserem

Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie depilowanego obszaru. Szybko ono jednak ustępuje. Do zabiegu depilacji laserowej należy się odpowiednio przygotować. Szczegółowe wytyczne zawarliśmy w poradnikach na naszej stronie internetowej. Można jednak umówić się na konsultację w celu omówienia szczegółów. Również postępowanie po zabiegu jest bardzo ważne. Przez jakiś czas nie można się opalać, stosować niektórych kosmetyków, leków czy ziół światłouczulających. Wytyczne przekaże kosmetolog.

Aby uzyskać pożądane efekty, należy powtórzyć zabieg kilka razy. Liczba zabiegów jest ustalana indywidualnie. Do przeciwwskazań należą: epilepsja, rozrusznik serca, ciąża, ostre stany zapalne skóry, guzy i nowotwory, świeżo opalona skóra, samoopalacz. Depilacja laserowa jest metodą bezinwazyjną, jednak aby mogła zostać przeprowadzona, specjalista musi wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. To dlatego każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją.

Efekty depilacji laserowej męskiej

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się ok. 20% włosów z danego obszaru. Po serii zabiegów można liczyć na pozbycie się aż do 95% owłosienia z klatki piersiowej. Pozostałych 5% włosów może odrosnąć, jednak będą to włosy cienkie, jasne, miękkie. Częściej włosy odrastają u kobiet niż u mężczyzn. Ma to związek z sytuacjami, kiedy to zmienia się gospodarka hormonalna, np. w czasie ciąży, przyjmowania leków hormonalnych, w okresie menopauzy.

Depilacja laserowa klatki piersiowej cena

Wszelkie informacje dotyczące ceny zabiegów depilacji laserowej są dostępne na naszej stronie internetowej w cenniku. Cena jest uzależniona od partii ciała, liczby wymaganych zabiegów. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych pakietów i okresowych promocji. Koszt depilacji laserowej klatki piersiowej wynosi od 149 zł do 199 zł, więc jest to bardzo atrakcyjna cena, która pozwoli rozprawić się z problemem bujnego owłosienia na stałe.

Polecane wpisy
Kiedy znikają naczynka po laserze?Co to jest mezoterapia twarzy?