Fotoodmładzanie laserowe – czy warto?

Fotoodmładzanie przy pomocy lasera jest coraz bardziej popularną metodą regenerowania skóry. Wykorzystuje światło lasera Nd-Yag, który cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Na zabieg mogą zdecydować się osoby, które borykają się z problemem drobnych zmarszczek, piegów, przebarwieniami słonecznymi, rumieniem, pękniętymi naczynkami. Metoda laserowa będzie również dobrym wyborem w przypadku innych uszkodzeń skóry. Co istotne, wykonanie zabiegu nie wymaga okresu rekonwalescencji. Na drugi dzień można powrócić do swoich codziennych czynności.

Spis treści:

  • Zabiegi fotoodmładzania – opinie
  • Skuteczny sposób na drobne zmarszczki

Z wpisu dowiesz się, czym jest zabieg odmładzania z wykorzystaniem lasera oraz w przypadku jakich problemów z cerą się sprawdzi.

Zabiegi fotoodmładzania – opinie

Z biegiem lat włókna kolagenowe stają się mniej elastyczne. W efekcie zmieniają swoją strukturę, a my obserwujemy pierwsze zmarszczki. W przypadku, gdy zależy nam na tym, aby zmniejszyć efekty starzenia się skóry, należy stymulować procesy odbudowy w skórze właściwej. Jeśli dotychczasowe metody pielęgnacji cery nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, warto rozważyć właśnie zabieg z wykorzystaniem lasera. Nowoczesny zabieg fotoodmładzania przeprowadzany jest z użyciem lasera Fotona Nd:Yag i technologii T3. To wysoce skuteczne urządzenie, które stosuje się również w celu usuwania naczynek. Zabiegi można przeprowadzić na różnych partiach ciała. Najczęściej wybieranymi obszarami są twarz oraz dekolt.

Metoda pozwala na odnowienie unaczynienia skóry oraz przebudowę kolagenu. Skóra staje się wyraźnie bardziej gładka, poprawia się także napiętość i odcień. W naszej klinice wykorzystujemy do zabiegów laser Fotona Spectro SP o długości fali świetlnej 1064 nm. Urządzenie pozwala na niszczenie naczyń o dużej średnicy, które są głęboko schowane pod skórą. Co więcej, minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek. To najbezpieczniejszy laser na rynku! Osoby, które obserwują u siebie pierwsze oznaki starzenia skóry, przebarwienia i płytkie zmarszczki jednogłośnie potwierdzają skuteczność zabiegu. Zaleca się przeprowadzenie całej serii – ok. 3-6 zabiegów – w odstępach co 2-4 tygodnie, aby osiągnąć oczekiwany rezultat.

Skuteczny sposób na drobne zmarszczki

Fotoodmładzanie poprawia koloryt skóry, widocznie zmniejsza i obkurcza pory. Po zabiegach skóra jest gładka, a jednocześnie bardziej napięta. To doskonały sposób na walkę z drobnymi zmarszczkami. Nie każdy jednak może zdecydować się na zabieg fotoodmładzania. Do przeciwwskazań zaliczamy: ciążę, epilepsję, cukrzycę, rozrusznik serca, trądzik różowaty, łuszczycę, świeżą opaleniznę, sterydy, leki światłouczulające, kremy z retinolem, niektóre zioła, zmiany wirusowe.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Zanim zdecydujemy się na zabieg, niezbędna jest konsultacja. To właśnie wtedy kosmetolog opowie o przebiegu zabiegu, wykluczy ewentualne przeciwwskazania, przedstawi, jak będzie wyglądać skóra po kilku dniach, a także udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Jeśli Twoim problemem są drobne zmarszczki, rozszerzone pory, nierówny koloryt skóry, zachęcamy do kontaktu!

Polecane wpisy
depilacja-laserowa-męskaile-kosztuje-zamykanie-naczynek-na-nogach