Endermologia ile zabiegów?

Jeden z najpopularniejszych zabiegów wybieranych przez naszych pacjentów. Endermologia, czyli zabieg w najnowocześniejszej technologii LPG Alliance wysmukla sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową i walczy z cellulitem. Efekty są fantastyczne, a sukces zależy tylko od częstotliwości i ilości zabiegów. W tej kwestii należy zaufać kosmetologowi, który indywidualnie dobiera serie endermologii.

Spis treści:

Endermologia LPG Alliance
Wskazania i przeciwwskazania
Efekty ednermologii

Właśnie z tego tekstu dowiesz się, czym jest endermologia LPG Alliance, jakie są zalecenia i przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, a także jakie są efekty endermologii i ile zabiegów potrzeba, by utrzymać, jak najlepszy efekt.

Endermologia LPG Alliance

Cellulit i tkanka tłuszczowa nie mają szans z endermologią, która idealnie wysmukla sylwetkę. LPG Alliance to najnowszy sprzęt do przeprowadzenia zabiegu, jakim jest endermologia. Pozwala ona osiągnąć najlepsze efekty, dzięki głowicy, która oddziałuje wieloaspektowo oraz gwarantuje komfort zabiegu. Endermologia to podciśnieniowy masaż, który stymuluje tkanki. Metoda ta jest nieinwazyjna. Endermologia LPG Alliance oddziałuje z zewnątrz i wewnątrz, gdyż nowoczesna głowica daje możliwość głębszego chwytania fałdów skóry. Innowacyjny sensor identyfikuje skórę, a tablet monitoruje cały zabieg. Endermologie wykonuje się w specjalnym stroju, czyli endermowear, który pozwala na komfortowe przeprowadzenie zabiegu.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu, jakim jest endermologia są: problematyczny cellulit, pozbawiona elastyczności skóra, oporna tkanka tłuszczowa, zastoje limfatyczne. Mimo powszechności endermologii nie każdy może się jej poddać. Przeciwwskazania do zabiegu to stany zapalne skóry, zaawansowana miażdżyca naczyń obwodowych, gorączka, krwawienia, krwotoki, choroby nowotworowe, rozrusznik serca, nieregulowana tarczyca, cukrzyca, stwardnienie rozsiane, epilepsja, nieuregulowane nadciśnienie, a także przebyte niedawno zawały. Aby uniknąć wszelkich niedomówień, przed umówieniem się na zabieg należy skonsultować się z kosmetologiem i omówić z nim wszelkie dolegliwości.

Efekty endermologii

Pierwsze efekty endermologii widoczne są już po 3 zabiegach. Można dostrzec wygładzenie skórki pomarańczowej, ujędrnienie skóry i zmniejszenie obwodu talii. Poprzez aktywację procesu lipolizy zredukowana zostaje także tkanka tłuszczowa oraz cellulit. Aby efekty endermologii były zachwycające i utrzymywały się długo, należy poddać się 10-15 zabiegom w odstępach 2-3 dniowych. Seryjność i częstotliwość indywidualnie dobiera kosmetolog. Co 2 miesiące należy odbyć zabieg przypominający, a raz na jakiś czas zaleca się nawet powtórzenie serii.

Polecane wpisy
Karboksyterapia jak długo utrzymuje się efekt?czy-endermologia-boli