Dlaczego endermologia nie działa?

Endermologia jest zabiegiem, który stale zyskuje na popularności. Pacjenci cieszą się efektami już po pierwszych trzech zabiegach dzięki technologii LPG Alliance, a po pierwszym zabiegu rośnie produkcja kolagenu, czy elastyny. Niestety, niektórzy zadają sobie pytanie, dlaczego endermologia nie działa? Jest wytłumaczenie, dlaczego tak się dzieje.

Spis treści:

  • Co to jest endermologia?
  • Wskazania do endermologii
  • Endermologia efekty

Czym jest endermologia, jakie są do niej wskazania i przeciwwskazania, właśnie tego dowiesz się w tym tekście, a co najważniejsze poznasz efekty endermologii. Odkryjemy przed Tobą, co sprawia, że zabieg nie działa lub nie widać jego efektów.

Co to jest endermologia?

Endermologia to zabieg modelujący sylwetkę. Wykorzystuje się w nim specjalną głowicę, którą wykonywany jest masaż ciała. Zabieg ujędrnia, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową oraz wyszczupla. Głowica masująca sprawia, że skóra układa się w fale, dzięki czemu pobudzane są tkanki zarówno na zewnątrz, jak i w wewnątrz. Masaż pacjent odbywa w specjalnym kostiumie, czyli endermowear. Endermologia w technologii LPG Alliance działa szybko i efekty widoczne są już po 3 zabiegach, dodatkowo pobudza tkanki do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, dzięki czemu spadają centymetry, a skóra staje się świetlista i świeża. Endermologia jest zabiegiem, który należy wykonywać seriami.

Wskazania do endermologii

Do zabiegu endermologii wyróżnia się wskazania takie jak problematyczny cellulit, pozbawiona elastyczności i gęstości skóra, oporna tkanka tłuszczowa, zastoje linfatyczne czy poprawa kolorytu. Poza tym każdy, kto chciałby zadbać o swoje ciało, może umówić się na zabieg endermologii. Na konsultacji przed zabiegiem zawsze omówione zostaną wskazania i przeciwwskazania. Niestety osoby, które mają stany zapalne skóry, zakrzepy, zaawansowaną miażdżycę naczyń obwodowych, gorączkę, krwawienia, krwotoki, choroby nowotworowe, rozrusznik serca, nieuregulowaną tarczycę, cukrzycę, stwardnienie rozsiane, nieuregulowane nadciśnienie, epilepsję, przebyty niedawno zawał serca oraz kobiety w ciąży nie mogą poddać się endermologii.

Efekty endermologii

Po pierwszych trzech zabiegach endermologii LPG Alliance widoczne są efekty. Zabieg redukuje oporną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę. Ponadto stymuluje ją do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Zaleca się wykonanie serii zabiegów, w pakiecie może być od 10, 15, a nawet 20 zabiegów. Seria powinna rozkładać zabiegi na powtarzalność ich co 2-3 dni w tygodniu. Endermologia to skuteczne modelowanie sylwetki, jeśli przestrzegamy wszelkich zaleceń specjalisty. Nieregularne zabiegi nie przynoszą oczekiwanych efektów, oczekiwanie na nie rozkłada się w czasie, a tkanki i skóra nie są stymulowane dostatecznie często. Nawet po uzyskaniu satysfakcjonującego efektu po edndermologii należy pamiętać aby utrzymywać zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczna na optymalnym poziomie. Wówczas efektami zabiegu będzie można się cieszyć znacznie dłużej.

Polecane wpisy
jak-przebiega-depilacja-laserowa-bikinijak-wygląda-depilacja-laserowa