Depilacja laserowa brwi

Zarówno panie, jak i panowie zmagają się często z problemem połączonych brwi. Jak wskazują ankiety, na depilację łuku brwiowego decyduje się obecnie co piąty mężczyzna. Niesforne włoski, bujne brwi bywają prawdziwym utrapieniem i znacząco wpływają na naszą samoocenę w każdym wieku. Szczególnie panowie borykają się z nadmierną ilością włosów w okolicach łuku brwiowego. Ma to najczęściej związek z pracą hormonów. Bywa również uwarunkowane genetycznie. Zrośnięte brwi to kłopot natury estetycznej, z którym obecnie łatwo sobie poradzić. Nie trzeba decydować się na tradycyjne metody usuwania włosów. Golenie czy wyrywanie przyniesie krótkotrwały rezultat. Aby uzyskać najlepsze efekty, warto zdecydować się na depilację laserem. Dzięki niej problem połączonych, krzaczastych brwi będzie rozwiązany na stałe! Warto zadbać o swoją pewność siebie niezależnie od wieku. Odpowiednio wyregulowane brwi sprawiają bowiem, że rysy twarzy będą delikatniejsze, a sama oprawa oczu bardziej wyrazista. Laser LightSheer Duet wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością, a sama cena zabiegu jest bardzo atrakcyjna, co czyni go dostępnym na każdą kieszeń.

 

Spis treści:

 • Jak rozwiązać problem bujnych włosów na brwiach?
 • Depilacja laserowa do wyregulowania łuku brwiowego
 • Laserowa depilacja brwi – wskazania
 • Laserowa regulacja brwi – przeciwwskazania
 • Depilacja laserowa brwi cena
 • Depilacja laserowa brwi opinie
 • Brwi depilacja

Jak rozwiązać problem bujnych włosów na brwiach?

Niesforne włoski, które nadmiernie zarastają obszar nad oczami, bywają naprawdę sporym problemem kobiet i mężczyzn. O ile przyjęło się, że bujne owłosienie na łuku brwiowym nie wymaga depilacji wśród panów, o tyle panie mają w tym zakresie znacznie większy kłopot. Owszem, możemy zdecydować się na mechaniczne usuwanie włosków, korzystając z pęsety lub wosku. Jest to jednak żmudna praca i walka z wiatrakami. Obecnie mamy do dyspozycji innowacyjne metody pozbywania się owłosienia również z twarzy. Laserowa depilacja twarzy pozwoli pozbyć się problemu zrośniętych brwi. Nie wykonuje się jednak depilacji laserem blisko oczu, gdyż laser może wpłynąć negatywnie na wzrok.

W naszej klinice kładziemy największy nacisk na bezpieczeństwo pacjentów. W naczyniówce oka występuje melanina, która nadaje kolor tęczówce. To dlatego zabiegi, które wykorzystują światło diodowego lasera, nie powinny być wykonywane w okolicach oczu. Można za to pozbyć się wąsika lub problemu jednej, połączonej brwi. Trzeba dodatkowo pamiętać, że przed każdym zabiegiem depilacji laserowej, konieczna jest konsultacja z kosmetologiem. Zabieg powinien być wykonywany jedynie przez odpowiednio przygotowaną do tego osobę. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, należy skontaktować się z naszą kliniką.

Depilacja laserowa do wyregulowania łuku brwiowego

Laser może być pomocny wtedy, gdy chcemy cieszyć się efektem gładkiej skóry. Metoda ta polega na trwałym usunięciu owłosienia i może być bardzo pomocna w przypadku korekty kształtu włosków nad oczami. Ze względów bezpieczeństwa zabiegów nie powinno się wykonywać jednak w bliskich okolicach oczu. Jeśli chcesz poznać więcej informacji odnośnie do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, skontaktuj się z nami.

Laserowa depilacja brwi – wskazania

Niewątpliwym wskazaniem do zabiegu laserowej depilacji brwi jest tak zwana monobrew, czyli połączenie obu brwi w środkowej części twarzy. Samodzielne usuwanie nadmiaru włosków często okazuje się być kłopotliwe, ponieważ domowe sposoby na zarośnięte brwi, takie jak np. wyrywanie ich pęsetą czy depilowanie woskiem, dają efekty tylko na chwilę, a sama depilacja jest nieprzyjemna i bolesna. Zabiegi te dodatkowo trzeba często powtarzać, a mimo to odrastające włoski mogą być nadal widoczne jako czarne kropki. Zarośnięte brwi na szczęście można rozdzielić w sposób, który rozprawi się z tego typu problemem na stałe i nie pozostawi zbędnych śladów – jest to zabieg depilacji laserowej. Osoby korzystające z tej metody depilacji zyskują nie tylko komfort, ale również raz na zawsze pozbywają się tego uciążliwego problemu, jakim jest monobrew.

Laserowa depilacja brwi – przeciwwskazania

Przeciwwskazania do depilacji brwi metodą laserową nie różnią się niczym od ogólnie przyjętych przeciwwskazań do depilacji, a są to czynniki takie jak:

 • choroby nowotworowe
 • stosowanie indywidualnej terapii hormonalnej
 • jasne owłosienie w kolorze blond, rudym lub siwym
 • choroby pęcherzowe skóry
 • bielactwo, łuszczyca
 • padaczka
 • skłonność do przebarwień
 • ciążą i karmienie piersią

Depilacja laserowa brwi cena

Laserowa depilacja i jej cena różnią się w zależności od miejsca, w którym zdecydujemy się na zabieg, jak i od miasta, w którym znajduje się wypatrzony przez nas gabinet kosmetyczny. Każdy z salonów kosmetycznych, ze względu na jego prestiż i posiadany sprzęt, oferuje inne ceny tego zabiegu. Warto więc, przed podjęciem ostatecznej decyzji co do miejsca, w które się udamy, zrobić małe rozeznanie cenowe.

Depilacja laserowa brwi opinie

Laserowa depilacja brwi jest przede wszystkim bezpieczna dla osoby poddającej się zabiegowi. Pozbywasz się dzięki temu problemu z uporczywymi krostkami po wyrywaniu włosków tradycyjną pęsetą i nie musisz, co najważniejsze, powtarzać tej czynności bez końca, ponieważ laser niszczy cebulki włosa na zawsze. Osoby poddające się zabiegowi depilacji uporczywego owłosienia na łuku brwiowym mogą cieszyć się pięknie wydepilowaną brwią na stałe, a to sprawia, że coraz więcej osób zaczyna decydować się na taką metodę depilacji. Zwłaszcza Ci, którzy borykają się z problemem, jakim jest monobrew. Wbrew pozorom jest to naprawdę kłopotliwa kwestia, ponieważ wygląd, zwłaszcza dla kobiety, ma ogromne znaczenie, a szerokie i niesforne brwi nie pomagają w zachowaniu estetycznego wyglądu twarzy.

Brwi depilacja

Regulowanie brwi to czynność wpisana w codzienność każdego, kto dba o estetyczny wygląd twarzy. Istnieje kilka sposobów na zabieg depilacji brwi, a są to:

 • tradycyjna pęseta, która jest najpopularniejszym przyrządem do stylizacji brwi
 • wosk – zabieg usuwania brwi tą metodą wykonuje się w gabinecie kosmetycznym, jest on jednak bolesny i usuwa włoski na czas, do kiedy one nie odrosną, choć je skutecznie osłabia
 • nitkowanie – te metodę także należy wykonać w gabinecie kosmetycznym i działa podobnie na zasadzie dwóch metod opisanych powyżej – cebulki włosa są usuwane wraz z włoskami
 • zabieg depilacji laserowej – ta metoda, choć mniej popularna, jest najskuteczniejszą metodą regulacji brwi, nie jest jednak nadal tak powszechna jak stare metody regulacji np. pęsetą. Mimo tego coraz więcej, zwłaszcza kobiet, zaczyna decydować się na wizytę w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym w celu zapisu na zabieg laserowego usuwanie brwi, przede wszystkim dlatego, że metoda ta jest skuteczna i usuwa włoski na zawsze

 

Polecane wpisy
laserowe-leczenie-trądziku-jak-wyglądalaserowe-usuwanie-przebarwień-na-czym-polega