Depilacja laserowa – jaki laser najskuteczniejszy?

Aby jak najlepiej dowiedzieć się, który laser do depilacji jest najlepszy i może poszczycić się najwyższą skutecznością, należy nie tylko sprawdzić opis producenta, ale także poznać opinie użytkowników. Eksperci zgodnie potwierdzają, że jednym z najlepszych możliwych laserów jest Light Sheer. Każdy laser z tej serii zbierał bardzo dobre opinie zarówno wśród lekarzy, jak i kosmetologów na całym świecie. Na forach, w mediach społecznościowych, grupach można znaleźć opinie osób, które korzystały z zabiegów z użyciem laserów LightSheer. One także potwierdzają, że są zadowolone z rezultatów. W naszej klinice z powodzeniem wykorzystujemy laser LightSheer Duet, który zmniejsza dyskomfort związany z usuwaniem owłosienia, a także zapewnia wysoką skuteczność. Dlaczego zyskał on miano jednego z najskuteczniejszych laserów?

Spis treści:

  • Laser diodowy LightSheer Duet – podstawowe informacje
  • Opinie o depilacji laserowej laserem LightSheer Duet

Z wpisu dowiesz się, dlaczego LightSheer Duet jest uważany za jeden z najskuteczniejszych laserów oraz jakie są rezultaty po zabiegach z jego użyciem.

Diodowe lasery LightSheer Duet – podstawowe informacje

Nazwa lasera Light Sheer Duet ma związek z faktem, iż urządzenie jest wyposażone w dwie głowice. Różnią się one budową i wielkością. Są trwale przymocowane do całego urządzenia. Dzięki temu można jeszcze bardziej precyzyjnie dopasować wielkość głowicy do danego obszaru, aby cały zabieg wykonać jak najskuteczniej.

Pierwszą głowicą jest niewielkich rozmiarów głowica LightSheer ET, która oddziałuje na fragment skóry o wymiarach 9×9 mm. Jest wyposażona w nakładkę chłodzącą ChillTip, która stale chłodzi depilowany obszar. Idealnie sprawdza się ona na niewielkich obszarach, np. w przypadku depilacji wąsika.

Druga głowica to LightSheer HS. Oddziałuje ona na fragment skóry o wymiarach 22×35 mm. Jej działanie opiera się na zintegrowanej technologii wspomagania próżniowego, z której możliwe jest korzystanie bez chłodzenia. Wszystko ze względu na to, że zasysanie skóry zmniejsza ryzyko wystąpienia dyskomfortu podczas laserowej depilacji. Jej działanie polega na tym, że urządzenie zasysa skórę, przez co może pełniej wychwytywać włoski z większych powierzchni. Oczywiście nadal jest konieczność wykonania serii zabiegów, aby trwale pozbyć się włosów z danego obszaru, jednak laser jest znacznie bardziej precyzyjny, a depilacja bardziej komfortowa. Wykonujemy ją wyłącznie w renomowanej klinice medycyny estetycznej!

Opinie o depilacji laserowej laserem LightSheer Duet

Co istotne, Light Sheer Duet został uznany za współcześnie najbardziej skuteczny sprzęt do depilowania laserowego przez ekspertów z USA! Wystarczy sprawdzić opinie osób, które korzystały z depilacji wykonywanych tym laserem (w optymalnej serii 6 zabiegów), aby przekonać się, że rezultaty są zaskakujące. Jako zalety wymienia się brak bólu lub minimalny dyskomfort podczas sesji z wykorzystaniem tego diodowego lasera. Metoda ta może być zastosowana u każdego, pod warunkiem, że zostaną wykluczone przeciwwskazania w trakcie konsultacji poprzedzającej zabiegi.

Polecane wpisy
co-to-jest-endermologia-lpgjak-długo-działa-depilacja-laserowa