Co to jest endermologia LPG?

Zabieg, który wymodeluje Twoją sylwetkę oraz redukuje tkankę tłuszczową. Ponadto poprawia rysy twarzy i doda skórze świeżości. Endermologia LPG jest nieinwazyjnym zabiegiem, na który decyduje się coraz więcej pacjentek gabinetów kosmetologicznych. Ma wiele zalet, a najnowsza technologia endermologii LPG Alliance sprawia, że poczujesz się dobrze w swoim ciele dzięki pobudzeniu naturalnemu metabolizmowi komórkowemu.

Spis treści:

  • Endermologia LPG
  • Technologia Alliance
  • Przebieg zabiegu

Endermologia LPG, co to takiego i jak wygląda taki zabieg? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście. Dodatkowo poznasz najnowszą technologię Endermologii LPG Alliance i dowiesz się o wielu jej zaletach.

Endermologia LPG

Zabieg endermologii LPG jest masażem mechanicznym, który wykonuje się za pomocą specjalnej głowicy. Pacjentka na czas zabiegu zakłada specjalny kombinezon, dzięki czemu głowica nie dotyka bezpośrednio skóry. Jest to metoda nieinwazyjna. Endermologia pozwala na pozbycie się tkanki tłuszczowej, już po kilku zabiegach widoczne są efekty. Ponadto ujędrnia, redukuje cellulit oraz modeluje sylwetkę. Zabieg endermologii jest jedną z najlepszych i najbardziej skutecznych metod walki z cellulitem.

Technologia Alliance

Alliance to przełomowa technologia w endermologii. Ta rewolucyjna metoda jest bezinwazyjna i pozwala na mechaniczną stymulację, która pobudza metabolizm komórkowy. Endermologia LPG Alliance to zmodernizowana głowica, innowacyjny sensor identyfikacji skóry oraz tablet monitorujący postęp zabiegów. Endermologia w technologii Alliance daje efekty już po 3 zabiegach. Intensywna i szybka stymulacja tkanek, wyjątkowy komfort i wielowymiarowe oddziaływanie, gdyż redukuje, wygładza i ujędrnia. Po pierwszym zabiegu nowy patent endermologii sprawia, że skóra jest poddawana,, fitnessowi’’. Skóra jest odmłodzona i produkuje więcej kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, dzięki temu tak szybko dostrzegalna jest poprawa sprężystości, jędrności i nawilżenia. Technologia Alliance podbija gabinety, bo działa 3 razy szybciej od starszych generacji zabiegu endermologii.

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem endermologii pacjent odbywa konsultacje, by wykluczyć wszelkie czynniki, które mogą być przeciwwskazaniami do odbycia zabiegu. Następnie pacjent  zakłada odzież zabiegową, czyli endermowear, dzięki której głowica nie dotyka bezpośrednio skóry.. Endermologia LPG to masaż, który wykonywany jest przy pomocy głowicy, rolującej skórę, która przybiera kształt fali, dzięki czemu masowana jest zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Tkanki są aktywne, stymulowane, a procesy regeneracyjne i metabolizm pobudzone. Zabieg trwa około 45 minut i powinien być wykonywany w seriach.

Polecane wpisy
depilacja-laserowa-jak-się-przygotowaćdepilacja-laserowa-jaki-laser-najskuteczniejszy