Piękny i śnieżnobiały uśmiech – kto z nas o nim nie marzy? Dodaje pewności siebie, a osoby, które często się uśmiechają wzbudzają w nas zaufanie i wydają się bardziej przyjazne. Niestety, codzienne sytuacje takie jak: picie kawy, herbaty, palenie tytoniu czy przyjmowanie dużej ilości antybiotyków mogą doprowadzić do pożółknięcia zębów. Co zrobić w takiej sytuacji?  Jak w krótkim czasie bezpiecznie wybielić zęby?

Proponujemy Ci najnowocześniejszą i sprawdzoną metodę nakładkowego wybielania zębów – PrevDent. Jest to prosty sposób na to, żeby uzyskać hollywodzki uśmiech, który zachwyci każdego, kto będzie miał okazję go zobaczyć!

Czy różni się metoda wybielania PrevDent od tradycyjnej?  W swoim składzie PrevDent zawiera nano – hydroksyapatyt, czyli główny składnik naszego szkliwa.  Właśnie to daje metodzie dużą przewagę. Pacjent nie odczuwa dzięki temu nadwrażliwości zębów, która tak często zdarza się w trakcie zwykłego wybielania.

Co jeszcze szczególnego możesz odkryć w metodzie wybielania zębów PrevDent?

Wybierając metodę wybielania nakładkowego Prev Dent możesz uzyskać śnieżnobiały uśmiech – nawet do 8 odcieni bielsze zęby w kilka dni! Efekty zabiegu wystarczą Ci nawet na 3 lata! System wybielania PrevDent ma działanie kompleksowe na Twoje zęby, nie tylko wybiela, ale również remineralizuje szkliwo i zapobiega nadwrażliwości.

Jak przygotować się do zabiegu wybielania zębów metodą nakładkową?

Zanim podejmiesz decyzję o wybielaniu zębów, czy to metodą PrevDent czy tradycyjną metodą nakładkową, musisz koniecznie skonsultować się ze stomatologiem lub higienistką. Wykonają oni przegląd zębów i pomogą Ci  dobrać najodpowiedniejszą metodę wybielania zębów. Oczywiście dla uzyskania najlepszych efektów wybielających konieczne zadbaj o dokładne i częste mycie zębów, unikaj picia kawy, herbaty i rzuć palenie.